агенція новин

ВНУТРІШНЯ ЕМПІРІЯ

 

Текст все ж таки має стабільність. Текст зчитує різні змісти й породжує інтертекстуальність. Зрештою, текстів можна уникнути.

Хтось колись зазначив, що із друком Біблії, диявол увійшов в цей світ із фарбою. А чому, скажімо не з друкованим механізмом чи друкувальними пластинами. Перші книги, щоб собі уявити , були чимсь таким глобальним, як скажімо, на сьогоднішній день придбати двохкімнанту квартиру : підготувати пергамент, заколотити фарби, виписати вручну, задіяти ненайгіршого ілюстратора, продумати форму книги, самої палітурки/ з дубових дощечок чи оливкових/ - і вдихнути аромат потойбічного досвіду-пам'яті-абстракції, можна довго продовжувати.
Окремі полотна окремих митців теж є Книгами, з безліччу описових контекстів й символіки. Зрештою, все є Текстом, буття є текстом й знаком чи сукупністю знаків. Знак є символом й матеріальною картою суто астральних коливань та модифікацій. 
Можна книгу й не читати, бо є книги, які варто просто мати. Не дивуйтесь тому, що ви так багато купуєте книжок й не читаєте їх- це абсолютні знаки, які потребують тільки локаційного задіяння.
Від деяких книжок може бути користь: коли є фактори часу, умов та ситуації о-знайомлення.
Текст несе певну інформаційну складову, хоча сприйняття та розуміння індиферентне й феноменологічно неоднозначне - в цьому певною мірою й є Завдання чи меседж чи посилання, чи постіж.
Хоча зараз стало актуальним все зводити до гри симулякрів й форм безоден, але симулякр теж є і текстом і символом й позбавити його цього вкрай важко. І чи варто.
Хоча для усього Нового та Новітнього потрібними є певні перед-умови. Для текстів ціле життя чи його частини , для відтворення книги - ресурси й часові грануляції. Так свого часу текст отримав полізначимість в моментах окремих перекладів. Так свого часу Птолемей просив перекласти Святий текст з іудейської на грецьку - й сотні змістів та образів нахлинули в нове буття. Все ж таки феномен Вавілонської башти настільки є бездонно невичерпним та феноменологічно каузальним...не факт, що, якщо б планетою розширювалась одна мова, все було однозначно зрозумілим. І наскільки зрозумілим. І чи потрібною є взагалі розуміння.
Проговорення є більш суттєвим. Коли спілкуєшся із аудиторією- отримаєш Логос Єднання із всезагальним струмом Загальних істин та розумінь. Істина теж є симулякром, але вона в кожного своя, як і в кожного Свій Вавілон. Розумієш, що усі носії Агній-знань та текстових сутностей , усі персоналії окремих істричних періодів є Носіями однієї й тої самої плазмоїдної всесвітньої єдиної космічної -позакосмічної Суті-істини- образу-знаку й мета одна та проста - біфуркація внутрішньої емпірії. Зрозуміло, що це не моє індивідуально авторське, що підгледів це в Лінча, а він в Кокошки чи навпаки - чи це знову ж таки прояв Всезагального Всеєдиного всесвітньо важливого могутнього сенсу підсенсів, але є Час й є момент розкриття часу через знаки-явища чи явища-сутності : тому все має виправдання, якщо цього виправдання немає його б просто вигадали одного чудового вечора в літературному диспуті-обговоренні. Лінч був психологом й практикував східну дисциплінарію сходження духу та його відходження- тому все так і будбулось , плюс магія геномів та атомарні біоенергетичні кляузури- одним словом текст є всім і нічим одночасно й есею цю завершу по -лінчівськи акуратно несподівано й випадково з певних причин....

Світлина від Roman  Bonchuk.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


26.12.2016 Роман Бончук 760 0
16.07.2019
Люся Грибик

Рік за роком, рік за роком і юна співачка з Івано-Франківська потрапила на велику сцену популярного шоу. 

592
11.07.2019

Зіновія Андрійовича у Надвірній знають багато років. Номер його мобільного — ніколи не був для мешканців загадкою, а двері його кабінету може вільно відчинити.

426
11.07.2019
Наталія Кушніренко

Андрій Іванчук - кандидат до Верховної Ради України по 88 виборчому округу, який охоплює Коломийський і Городенківський райони. Самовисуванець, 46 років.

588 1
10.07.2019

Володимир Зеленський назвав ймовірного очільника Івано-Франківської ОДА. Цю посаду може отримати чинний директор Бурштинської ТЕС Денис Шмигаль.

7174 1
10.07.2019

Говоримо з Оксаною Савчук про депутатську діяльність, нову якість політики і навіщо у парламенті представник від Франківська.

547
09.07.2019
Марія Лутчин

«Паттерн» – український кінотрилер з драматичним і динамічним сюжетом. Тут і гламур, і бійки, і погоні, і вбивство, і невидимі впливи таємних режисерів, і любов, яка перемагає.

1172

Наше ставлення до поточних подій залежить від точки зору. Східні філософи казали про бачення з мишачої нори...

1068

Ця публікація - практикум на тему "що робити".

1944 1

Недавно відмічали, за різною психологією, свято Перемоги і День Пам'яті.

1265

Карлос Кастанеда свого часу зауважив важливість того соціального імпульсу, що йде від дрібних (а хтось скаже – “побутових”) тиранів.

1377
28.06.2019

У США група сенаторів і заступник голови комітету Сенату з розвідки провели секретні слухання.

977
20.06.2019

Перед катастрофою в Чорнобилі робочі атомної електростанції нібито помітили в небі над містом містичне створіння.

1418 2
19.06.2019

Президент США Дональд Трамп засумнівався в існуванні невпізнаних літаючих об'єктів (НЛО) усупереч заявам американських пілотів про літальні апарати невідомої приналежності.

734
12.07.2019

На парафії святих Апостолів Петра і Павла у селі Старуня Богородчанського району відсвяткували храмове свято.

842
04.07.2019

У храм Святих Кирила і Методія у Крихівцях привезуть мощі Святого Апостола Юди Тадея для привселюдного вшанування.

812
06.06.2019

До мудреця прийшов воїн і сказав: − Послухай, я вже немолодий, багато часу провів у боях, і знаю, що смерть може наздогнати мене...

1735 1
18.07.2019

Тіна Кароль радує фанатів відвертими знімками, залишивши в минулому образ скромниці.

1173
18.07.2019

Фіртка вирішила поцікавитися, наскільки товстим має бути гаманець абітурієнта, щоб сісти на студентську лаву у місцевих ВНЗ.

14153
15.07.2019

Фіртка повідомляла, що у квітні минулого року міністр інфраструктури України Володимир Омелян вніс у Кабмін подання про звільнення з посади голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка.

7687
14.07.2019

Пресслужба Тіни Кароль спростовує інформацію про виступ співачки в агітаційному концерті у Бахмуті.

1474