агенція новин

ВІД СТВОРЕННЯ ДО СПОТВОРЕННЯ

 

Рацію мав той, хто свого часу радив мати бодай якусь мету в своєму житті, не кажучи вже про багатоплановість та перспективну далекоглядність - хоча б одну. І щоб вона була в межах "мети", а не пульсуючої " пасіонарної потреби", щоб мала внутрішню цікавість та таємничисть. До певного моменту, до вичерпування та основи... В теплому приміщенні чи комфортних мандрах, не обв'язково ковзати на межі чи блукати спопелієними стежками, зрештою все отримає пояснення й діагноз, як явища, так і окремі стосунки та домовленості, навіть контракти.

Просто потрібно до цього ставитись спокійно, зрозуміло, що час нелогічний та темний й водночас неймовірно просвітлений, тому кожен бажає усього та одразу в межах плем'я чи спільнот / відкритих чи закритих/, тому все доволі виходть нелогічним, хаотичним та зрештою непотрібним, можливо і потрібним, лишень в межах однієї доби. Щось повертається, декларується нове та новітнє, продовжується розпочате, спотворюється неземне, підноситься астральне, виправдовується невдале, прогнозується утопічне, проектується футурогенне, згнодокрилюється споконвічне - але суть- час- відношення- умови- мотиви- причини- початки- помилки-явища- образи- кризи- етапи- паузи- ситуації- образи- міфи- факти- цикли- події- моменти- діяння та пожертви : всі залишаються стабільно непорушно незрозумілими, як внутрішньо, так і назовні.

Тому є пропозиція такого логічного та гармонійного поглиблення, аніж просто кричати, що все погане та не таке, як там десь в європі чи скажімо фінляндії. Там все таке ж саме, лишень немає тієї пригостриної емоційності та зайвої емпірики. Тиша має бути всередині, комфорт також, коли тиша та комфорт стають навколишнім атрибутом - це геноцид волі та будь- якого дозвілля. Це психоделічний колапс, американці з сиропом та поп-корном кожної суботи виїзджають на відкриті галявити за 20 доларів подивитись феєрверки - от вам і радість буття й сокровенність забуття.

Хоча вони вже в такій кризі не тільки жанру й жанровості, що їм залишається лишень тиражувати Зоряні війни, термінаторів, павуків та космічний десант, як і росіянам мєнтовські саги та маніакальні серіали про графів та царів. Росіяни рухаються в кримінальному епістолярії, американцям хочеться " згвалтувати в святий спосіб" Гуманність й людську демократичність й вони цілими концернами та дослідницькими кризовими центрами рятують маленьке каченя, що десь заплуталось в простроченому поліетилені - а чому б не зайнятись чимось для людей. Чому б не зробити бодай чогось для їхнього душевного комфорту та віри в затрашній день, окрім виписаного чеку та з'їздженого тіла хлібного всесильного Христа, який все ж таки прийде вдруге й що зробить: розіб'є квазі розп'яття та повалить ринки.

Але все продається й все можна майстерно впарити, доя цього є знову ж таки грантоїдні згромадження й лежеспільноти, які присиджують в непровітрених залах свій "золотий час", ще й мають можливість з кимсь каузально злягти... Отже, непрохідне звалище, ще й аморальне / бо вижити має сильніший, бо залишитись має стійкіший/, бо мораль може не пробудитись за ціле життя, як і Христос може пройти зо сто разів біля вас й навіть не звернути в ваш бік, так і архангели можуть літати десь зовсім неподалеку, тому завжди треба ПРОСИТИ, можна стукати символічно в двері та вікна, а можна духовно й душевно просити - тільки втому випадку Вищі Сили звернуть до вас свої струми й коливання. Просіть - й до вас зійде благість.

Так і Книги варто читати та проговорювати, читати вголос - діє моментально. Коли читаєте вголос Біблію, хоча здебільшого всі роблять це тихо і потім хизуються "сокровенними фактами". Всі автори Текстів прагнули відкритості, супербестселеристи такі як По, Коельо чи скажімо Томас Ман - всі хотіли бути одразу визнаними Лідерами всесвіту, якого не існує, ну хіба в межах ментального світу. Як Бальзак, чи Мухаммед, який пасіонарно неправильно зрозумів християнство, як і Рама, як і Крішну, які хворіли, як прості люди і померли, як генії - від своєї надпланетної необережності.

Це довгі історії, ми до них повернимось обов'язково, головне - вміти Вчасно все заперечити- від створення до спотворення, від геніального до абсурдного. Ще дуже важливим є момент спрощення, тобто доступності, тут фактор психо бере верхні шари, бо психологію можу вважати такою ж непотрібною , як вищу математику, а що робити з тим графоманним подрібненням на математичну парапсихологію чи математику трансперсонального : проте як помпезно звучить, зате , як потім весело помирати серед того розпуклого знецінення та неозначенного моралізму.

Зрештою бог є іраціональним коренем, а Піфагор і Коельо все увібрали від даосизму, хоча навіть ядерну зброю вже описали упанішадах, як і обпалений пісок, що крісталізувався в скляні кристали від температурних хвиль- можливі падіння метеоритів - Господи, хоч якісь справжні моменти еволюції - можливо новий майбутній /метеорит/ принесе взірці Антиматерії й Хокінг врешті встане з крісла й прогуляється орбітою. 


Тому будемо знову ж таки спокійно врівноважені, бо все відбувається в нашій свідомості, бо навіть, якщо і не відбувається - в такий спосіб легше пояснити незрозуміле, хоча все істинне явить себе на межі : коли від усього відмовитесь й зникнете в часі Н, в підвалинах своєї ж підсвідомості...


Нічого сталого зрозумілого ще не вигадали, окрім самозаперечених аксіометрій, нічого людяного не вигадали, а десь приховали за Сонцем, нічого остаточного не задокументували, окрім вашої ж смерті за ваші ж чесно-нечесно зароблені кошти: тому прогноз невтішний, ну хіба окрім знову ж таки тимчасових запаморочень та ліричних відступів в часи невизначеності й темряви.....

 

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


15.11.2016 Роман Бончук 676 1
22.07.2019

Для багатьох громадян результати виборів стали неочікуваними. Ще більшою несподіванкою для них стало те, що політичні партії в Україні вже четвертий рік поспіль фінансуються з держбюджету.

178
16.07.2019
Люся Грибик

Рік за роком, рік за роком і юна співачка з Івано-Франківська потрапила на велику сцену популярного шоу. 

929
12.07.2019
Марія Лутчин

«Паттерн» – український кінотрилер з драматичним і динамічним сюжетом. Тут і гламур, і бійки, і погоні, і вбивство, і невидимі впливи таємних режисерів, і любов, яка перемагає.

1307
11.07.2019

Зіновія Андрійовича у Надвірній знають багато років. Номер його мобільного — ніколи не був для мешканців загадкою, а двері його кабінету може вільно відчинити.

648
11.07.2019
Наталія Кушніренко

Андрій Іванчук - кандидат до Верховної Ради України по 88 виборчому округу, який охоплює Коломийський і Городенківський райони. Самовисуванець, 46 років.

913 1
10.07.2019

Володимир Зеленський назвав ймовірного очільника Івано-Франківської ОДА. Цю посаду може отримати чинний директор Бурштинської ТЕС Денис Шмигаль.

8313 1

Допоки не почнемо замітати – їх наче і нема…

227

Наше ставлення до поточних подій залежить від точки зору. Східні філософи казали про бачення з мишачої нори...

1186

Ця публікація - практикум на тему "що робити".

2105 1

Недавно відмічали, за різною психологією, свято Перемоги і День Пам'яті.

1359
28.06.2019

У США група сенаторів і заступник голови комітету Сенату з розвідки провели секретні слухання.

1134
20.06.2019

Перед катастрофою в Чорнобилі робочі атомної електростанції нібито помітили в небі над містом містичне створіння.

1594 2
20.07.2019

У суботу, 10 серпня, у храмі св. Івана Хрестителя відбудуться одноденні реколекції, які провадитиме відома католицька монахиня з Індії, яка має дар зцілення.

16277 1
19.07.2019

У церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії відслужили  подячну Божественну Літургію з нагоди завершення зовнішніх робіт з відновлення храму.

309
06.06.2019

До мудреця прийшов воїн і сказав: − Послухай, я вже немолодий, багато часу провів у боях, і знаю, що смерть може наздогнати мене...

1875 1
22.07.2019

Франківець Володимир Кашевко переплив Босфор. Дистанцію у 6.5км чоловік подолав за 1год.15хв. Про це повідомляють у Iron Team Cadence, інформує Фіртка. У всесвітньовідомому Міжконтинентальному запливі з Азії в Європу цьогоріч взяли участь 2500 учасників

1128
22.07.2019

18-річна австрійська актриса Геді Кіслер у 1933 році вперше продемонструвала на екрані оголене тіло та імітувала оргазм.

4033
21.07.2019

Практично жодні вибори в Україні не обходяться без курйозних інцидентів на виборчих дільницях. Не виняток і нинішні парламентські.

1904
20.07.2019

Зіркова франківчанка Тіна Кароль продовжує дивувати шанувальників відвертими фотографіями в Instagram.

5072 1