агенція новин

Укзалізниця знищує комунікації Прикарпаття та Львівщини зі Світом!

 

Укрзалізниця відповіла на Звернення Івано-Франківської обласної ради стосовно вимоги повернути назад маршрут сполучення поїзду №59/60 Москва-Софія, в частині повернення руху слідування після Чернівців через станції Коломия-Івано-Франківськ-Львів, а не через станцію Заліщики Тернопільської області. В результаті такого волюнтаристського рішення керівництва Укрзалізниці, з вини пресонально його Генерального директора Болоболіна С.П., дві області: Львівська та Івано-Франківська, в особі її близько 4 млн. громадян (2,54 + 1,4 млн.), позбавлені права та можливості у зручному транспортному сполученні з Болгарією, Румунією та РФ, а також зі столицею України - Києвом.
Натомість, "відмазка" генерального директора Укрзалізниці Болоболіна С.П. НЕ містить жодних аругментів та реальних мотивів окрім чиновницького самодурства та волюнтаризма.
1) "Формування міжнародного поїзда ... здійснюється російською залізничною компанією "ФПК"" (з листа Болоболіна). А хто сперечається що Росія формує поїзд??? Але, НЕ Росія змінювала, та НЕ Росія ініціювала, зміну маршруту слідування поїзду територією України! Болоболін - відверто маніпулює іншими категоріями, та відверто - бреше!
2) "Цей поїзд не є соціальним, оскільки призначений для перевезення пасажирів з Росії до Румунії та Болгарії та зворотно". А це він до чого написав? При чім тут "соціальний" або "не соціальний" до питання самовільної, зі сторони Укрзалізниці, зміни маршруту слідування через територію Україну? А хіба пасажири Прикарпаття чи Львівщини їздили до цього "на халяву" в "соціальному" поїзді? А хіба тепер, після зміни маршруту слідування через Кременець, пасажири Тернопілля їздять "на халяву"? Чи пасажири Галичини не мають більше право так само їздити у Болгарію та Румунію та зворотно? Про що взагалі колективний "інтелект" гендиректора Укрзалізниці пише 4 мільйонам громадян???
3) При чім тут вся ця "беліберда" щодо статистики зносу вагонів? А що, тепер коли поїзд прямує через Кременець, а не через Франківськ і Львів, знос вагонів припинився? Чи навпаки, молодшав? Для чого і на кого розрахована вся ця "галіматья"?
4) "У разі відмови від змін, що нині впроваджуються, неможливо буде забезпечити безпечне курсування пасажирських поїздів на напрямках із значним пасажиропотоком" резюмує мозок Болоболіна! Значить, якщо тепер напів аварійні вагони слідують через Кременець, то ЦЕ - "забезпечує безпечне курсування вагонів"? Здуріти можна! А Болоболін взагалі має елементарне "зелене" поняття про якісний стан залізничного полотна через Кременець, у порівнянні з полотном на Прикаратті чи Львівщини? Та якраз полотно через Кременець, є абсолютно зношеним та аварійним! І небезпечним для життя пасажирів. Швидкість руху слідування печерно мала: в межах 20-30 км/год. А про який "значний пасажиропотік" видає інтелект Балоболіна, коли він позбавляє 4 млн. пасажирів їхати цим маршрутом, в інтересах потенційних 20 тисяч? Він взагалі, про що???
Забрехалась високопосадова "балаболка" - "до ручки"!
Бо боїться признатися, що всі ці "реФФорми" впровадили лише під амбіції та інтереси одного олігарха - Фірташа! Який має прямий бізнесовий інтерес до "помідорної столиці" Галичини - Кременців, та свого тепличного господарства біля Кременців!
Путін "впроваджує" будівництво нових газопроводів в обхід України!
А різні тимчасові болоболіни "впроваджують" маршрути слідування поїздів в обхід Галичини?
Ну що ж! Боротьба ПРодовжується!
Далі буде!

Слава Україні!

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


12.01.2014 Юрій Романюк 591 0
17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

224
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1086
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

578
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5245 2
09.09.2019

Напередодні матчу у Вільнюс «висадився» величезний десант українських вболівальників, який фактично «залив» столицю Литви синьо-жовтим кольором.

966 2
09.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1501

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

368

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

1939 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

633 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2325
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

88
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

242
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

902
16.09.2019

Впродовж 14 та 15 вересня до Монастиря Успіння Матері Божої на традиційну прощу у різний спосіб прибули тисячі вірян з Прикарпаття, інших областей.

568
30.08.2019

У паломницькому центрі села Старуня при парафії св. Апостолів Петра і Павла відбулися нічні чування.

631
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

839
17.09.2019

Молодший син застрелив старшого на очах у батьків та своєї дружини, зробивши шість пострілів у груди.

1232
15.09.2019

Громада села Стопчатів, що на Івано-Франківщині, занепокоєна тим, що відбувається з трьома маленькими сусідськими дітьми.

2728
14.09.2019

Письменниця Ірена Карпа відвідала фестиваль Meridian Czernowitz, який відбувався у Чернівцях впродовж 5-8 вересня. 

4241
13.09.2019

Тіна вбралася у напівпрозору ажурну сукню з глибоким декольте до пупка і зі шлейфом.

4219 1