агенція новин

Центр первинної медичної допомоги Болехівської міської ради приєднався до системи "E-health"

Записатися до лікаря на прийом, перевірити наявність ліків у медзакладах чи аптеках, отримати рецепт на препарат — відтепер це все можна зробити, не виходячи з дому.

Сьогодні, 12 червня 2019 року, Центр первинної медичної допомоги Болехівської міської ради приєднався до програми «e-Health», яка об’єднає реєстри медичних закладів, лікарів та пацієнтів. Єдина електронна система охорони здоров’я e-Health має замінити стоси паперів на електронний ресурс, яким зможуть користуватися і лікарі, і пацієнти, інформує Фіртка з посиланням на 

Треба зазначити, що впродовж трьох тижнів медичних працівників Центру первинної медичної допомоги навчали роботі у програмі та пояснювали деталі, потрібні для роботи з реєстрами пацієнтів, ліків, електронними медичними картками фахівці компанії Helsi. Після проходження курсу навчання усі працівники пройдуть перевірку, після якої отримають відповідні сертифікати.

Урочисто запустити систему в медзакладі прибув координатор впровадження програми компанії Helsi Андрій Канюка. Привітати адміністрацію та колектив працівників Центру із важливим кроком на етапі реформування первинної ланки медицини завітала заступник міського голови Тетяна Лугова.

Від імені міського голови Богдана Мельника вона подякувала керівнику Центру Ользі Соболь, медичним працівникам та представникам компанії Helsi за злагоджену та оперативну роботу, побажала й надалі продовжувати вдосконалювати навики роботи у програмі.

Вона також висловила сподівання, що Центр первинної медичної допомоги Болехівської міської ради стане одним з кращих за показниками роботи в програмі e-Health, оскільки це перший заклад в області, де впроваджено саме цю систему.

Відтак усі присутні мали змогу побачити, як програма працює у реальному часі від моменту запису пацієнта на прийом до сімейного лікаря до видачі листка огляду. Під час запуску програми координатор впровадження компанії Helsi Андрій Канюка розповів, що програма дасть лікарям та пацієнтам, а також про те, як захищатимуть персональні дані пацієнтів, для чого, в цілому, Україні потрібна дана електронна система.

Андрій Олегович також зазначив, що в Україні до системи приєдналася низка медичних закладів у Києві, Дніпрі, Сумах, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Чернівцях, Львові, Одесі, Умані, Білій церкві та в інших великих і малих містах.

Незабаром паперова система карток пацієнтів та запис до лікаря стануть електронними скрізь, тож медикам вже зараз треба готуватись до цього. Тож, якщо вам потрібно записатися до лікаря на прийом, перевірити наявність ліків у медзакладах чи аптеках, отримати рецепт на препарат заходьте на сайт Helsi.me. Для пацієнтів він безкоштовний. Тут відображені всі медзаклади, які обслуговує система.

Зайшовши на ресурс, можна знайти, наприклад, свого педіатра. Біля кожного лікаря є його фото та зазначено, де саме він працює, години прийому. На сайті можна подивитись, хто є сімейним лікарем в залежності від прописки, лише ввівши адресу.

Через Helsi.me можна записатись на прийом до лікаря, незабаром на платформі почнуть створювати картки пацієнтів.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


12.06.2019 145
Коментарі ()

Çàãðóçêà...
18.06.2019
Ігор КОСТЮК

Всі разом – гравці, тренерський штаб, керівництво клубу, його персонал сміливо можуть занести рік собі в актив. Найголовніше – ми утвердилися у першій лізі...

205
12.06.2019
Антикорупційна платформа

На ринку ремонту доріг можуть конкурувати підприємства, які мають сучасну техніку, використовують сучасні технології, мають досвід роботи та кваліфікованих працівників.

546 2
11.06.2019
Тетяна КІНДЮХ

Укріпити все. І бажано взимку. На Верховинщині із 36 природоохоронних заходів, гроші на які за останні три роки виділяли з обласного екологічного фонду...

754
05.06.2019
Ростислав Ковтун

Так на Прикарпатті діє унікальний проект - «Родинна реабілітація учасників АТО». Ця авторська психологічна програма розроблена для родин з досвідом війн.

758
05.06.2019
Ольга СТЕЛЬМАШЕВСЬКА

Професійність, креатив, сміливість й навіть зухвалість, не заспокоєння минулими успіхами та стратегія сталого розвитку — це Міжнародний фестиваль мистецтв «Карпатський простір» у Івано-Франківську.

446
30.05.2019

На Франківщині триває реформа сільської медицини. Крім нових амбулаторій, передбачено і нові автомобілі для медиків. В області вже закуплено 25 позашляховиків Renault Duster.

1087

Ця публікація - практикум на тему "що робити".

338

Недавно відмічали, за різною психологією, свято Перемоги і День Пам'яті.

390

Карлос Кастанеда свого часу зауважив важливість того соціального імпульсу, що йде від дрібних (а хтось скаже – “побутових”) тиранів.

584

Сто років тому внаслідок закінчення Першої світової війни почалося небачене раніше переформатування Європи...

525
06.06.2019

Щодня на Землі з'являється все більше доказів присутності прибульців.

700
25.05.2019

Вже другий тиждень мешканці Івано-Франківської області страждають від грозових дощів, граду та підтоплень.

34574
20.05.2019

 Уфолог Скотт Уорінг опублікував на своєму сайті новий матеріал. 

1032
16.06.2019

День Святої Трійці - одне із головних християнських свят. Воно відзначається на 50-й день після Великодня, у 2019 році свято випадає на 16 червня.

316
02.06.2019

Лікар Ендрю Ньюберг, професор університету Томаса Джефферсона в США провів дослідження МРТ і визначив, що молитва і медитація дійсно мають велику силу.

903 1
06.06.2019

До мудреця прийшов воїн і сказав: − Послухай, я вже немолодий, багато часу провів у боях, і знаю, що смерть може наздогнати мене...

617 1
17.06.2019

Депутат Івано-Франківської міської ради Андрій Грималюк одружився.

1560 1
16.06.2019

Сім'я мамонтів скоро в повному складі з'явиться в селі Підгір'ї - двоє менших вже на полі, мама з татом ж ще в процесі.

2061
15.06.2019

Появу Петра Порошенка вітали практично всі присутні на фестивалі, а їх до того часу назбиралось кілька тисяч.

2252 1
15.06.2019

Рекламний щит, котрий розміщений на Вічевому майдані, повідомляв, що Оксана Савчук входить в команду Марцінківа.

2474