агенція новин

Таємничі врата в інші світи

 

/data/blog/46698/fb4d15c18eb6f08cba1df81d5970fd24.jpg

 

Практичні у всіх народів, які населяють нашу планету, є перекази і легенди про таємничі подорожі в інші світи. Можна, звичайно, припустити, що ці міфи є швидше бажанням вирватися за межі планети. Однак недарма кажуть, що будь-яка казка - це реальність, до якої страшно, але дуже хочеться доторкнутися.

Існує безліч фантастичних і наукових фільмів, книг про неймовірні подорожі на інші галактики за допомогою спеціальних пристроїв. Найвідомішим з них був фільм під назвою «Зоряна брама». Скептики стверджують, що це чистої води вигадка, але оптимісти вірять в те, що коли-небудь таке диво може статися. З теоретичної точки зору, це цілком реально. Це може трапитися через сторіччя або тисячоліття.

Ще Ейнштейн у 1935 році висунув версію про існування «чорних дір». Фізик Уїллер в 1950 році назвав їх «червоточинами» або «кротячими норами». Можна доступно пояснити їх існування на прикладі яблука - якщо хробак бажає потрапити в іншу частину плоду, то він рухається не по зовнішній частині яблука, а прогризає його, тим самим скорочуючи свій шлях. Те ж саме відбувається і в просторі - воно викривляється під впливом мас і енергій. Це призводить до утворення гравітаційних дір, за якими у Всесвіті можна переміщатися. Цілком можливо, що подібні тунелі є і в нашій галактиці. І саме по цим тунелям на нашу планету прилітають інопланетяни для того щоб поспостерігати за людьми. Може бути, це і є причиною того, що до цих пір не вдається виявити, звідки з'являються прибульці. Але яким чином вони потрапляють на Землю?

У північній частині Перу не так давно дослідники виявили щось, що представляє собою величезну історичну цінність. Завдяки своїй сенсаційності цю знахідку просто немає з чим порівняти. Знайдені Врата Богів приголомшили вчених зі всього світу. Вони здатні в корені змінити уявлення про світ, показавши, що земне життя з його заворушеннями і суєтою є всього лише маленькою частиною людського буття.

Знахідка являє собою грандіозні двері, висічені в скелі, які у висоту досягають 2 метрів, а завширшки 7 метрів. Перуанські старійшини здавна називають їх Брамою Богів. У центрі дверей знаходиться ідеально круглий отвір. Як видно, він служив замковою щілиною. Згідно з переказами, жителі Перу могли через ці Врата спілкуватися з богами, проходити крізь ці двері і повертатися назад. Багато хто з них за легендою ставали безсмертними після цього.

До того як виявили Врата Богів, люди, пролітаючи над цією місцевістю на літаках, помічали незвичайні скельні структури. А після виявлення цієї знахідки, дослідникам стало відомо про те, що у святій скелі завжди були і є зараз таємні служителі. Вони і розповіли вченим дивовижні легенди, пов'язані з цією Брамою. Служителі повідали про те, що Врата є спадщиною цивілізації інків. Вони в стародавні часи служили «шляхом Богів» і через них герої могли йти в інші світи. Багато хто з них йшли назавжди, але деякі все ж поверталися, але вже наділені незвичайними знаннями.

Вчені дізналися також історію жерця Арами Мару, у якого зберігався «Ключ Богів семи долин». Під час нашестя іспанських конкістадорів, коли прибульці влаштували пекельну різанину, Мару зібрав одноплемінників, які вижили і разом з ними вирушив до Брами Богів. Втікачі з того дня безслідно зникли. До того ж дослідники виявили те, чого раніше не помічали - малюнок Воріт Богів на знаменитому плато Наска і згадка про них в переказах стародавніх майя.

Але більш цікавими є результати сучасних досліджень. Катар Мамані, який перший виявив двері в скелі, провів ряд експериментів із застосуванням передових вимірювальних приладів. В результаті він прийшов до думки про те, що Врата є аномальною зоною і насправді служили і до цих пір служать входом в інші світи. Результати, яких домігся Мамані є фантастичними. Поблизу кам'яної двері було знайдено величезну кількість ірреальних об'єктів позаземного походження. Ці об'єкти, як встановив Мамані, існують за межами нашої тривимірної реальності і, що найголовніше, вони мислять і демонструють емоції. За словами Мамані, дослідження показали абсолютно нову картину світу, де люди аж ніяк не є господарями самим собі. Дивно, але ірреальні об'єкти були зафіксовані не тільки вимірювальними приладами - багато чого Мамані побачив на власні очі.

Структура скелі теж дуже цікава - хтось, торкаючись до неї, відчував якусь енергію, хтось чув музику, а деяким здавалося, що двері відкриваються. Тут, як не дивно, дуже часто спостерігають появу яскраво-білих дисків і синіх сфер. Може бути це НЛО? Залишається тільки здогадуватися, звідки прилітають прибульці - з паралельних світів або з космосу?

Багато вчених стверджують, що всі аномальні зони, які існують на нашій планеті, є дверима в інші виміри. І саме таким чином інопланетяни прилітають до нас. Одним з таких аномальних місць є містечко Седона, яке знаходиться в США в штаті Арізона. Практично кожен другий житель міста бачив НЛО. Тут відбуваються самі дивні і незвичайні історії. Але саме вражаюче - це «двері», що відкриваються між вимірами в певний час. Існує велика кількість знятих відеоплівок і знімків, на яких безпосередньо перед відкриттям порталу можна побачити дивні об'єкти помаранчевого чи яскраво-жовтого кольору, «туманні фантоми», маленькі сині вогні.

Вчені стверджують, що в нашому світі існує близько 260 вимірювань, які згорнуті і які ми не спостерігаємо, але вони, тим не менш, існують. Тобто це означає, що інопланетяни можуть проходити через ці «коридори». Отже, вони відкриті і для людей, простих смертних. На нашій планеті за статистикою щорічно зникає близько двох мільйонів людей, причому деякі зникають прямо на очах у оточуючих. Такі дивні зникнення можна тільки пояснити існуванням паралельних світів.

Так, у Північній Канаді в 1930 році зникло селище ескімосів. При цьому зникли навіть мерці - могили спорожніли. Залишилася тільки їжа, одяг і гвинтівки, з якими чоловіки зазвичай не розлучалися. Ще одна загадкова історія сталася з судном «Марія Целеста», яке було виявлено біля берегів Азорських островів. На судні залишилися речі, гроші і коштовності, але ні пасажирів, ні екіпажу не було.

Під час зіткнення між Китаєм і Японією в 1937 році зникло близько 3000 китайських солдатів, спрямованих на річку Янцзи. Не було ніяких трупів, як не було і відомостей про взяття солдат в полон. Уряд Китаю так і не розгадав цю загадку. У цей список можна додати кораблі, на яких у відкритому морі таємниче зникав екіпаж, а також людей, які зникали на очах у навколишніх і т.д.

Версію про існування інших вимірів підтверджують не тільки таємничі зникнення, але й не менш таємничі «появи». Так, в Англії в 1914 році на вулиці Хайстріт матеріалізувався з повітря абсолютно голий чоловік, а в Парижі приблизно в цей же час знайшли людину, яка втратила пам'ять. У Японії в 1954 році затримали людину, що мала при собі паспорт країни Туаред. Такої країни не існує, але ця людина стверджувала зворотне.

Всі ці таємничі явища, а їх тисячі, цілком сходяться з теорією про «зоряні врата», через які без сліду зникають люди. Розчинення людей в повітрі поки можна пояснити тільки так - двері в паралельне вимірювання відкриваються, і людина «провалюється» в нього. Парапсихологи стверджують, що в світі є близько сорока тунелів, ведучих в інші світи, в яких щороку безслідно зникають люди. Цілком можливо, що таких тунелів більше, і їх можуть відкривати тільки люди, які знають про це.

Видається цілком ймовірним, що в стародавні часи люди вміли відкривати «зоряні врата» і користуватися ними. Це пояснюється тим, що той рівень технічного прогресу, до якого сучасне людство дійшло, міг бути досягнутий тільки за допомогою доставки з інших світів таких технологій, які допомогли колись при будівництві статуй або при складанні древніх пірамід, що вражають своєю точністю і т.д. На Землі відбувалися різноманітні катастрофи і, можливо, одна з таких катастроф знищила цивілізацію, яка мала доступ до Брами. І люди забули шлях до них. Але це зовсім не означає, що про них забули і ті, хто знаходиться по інший бік коридору.

Так, буквально всі жителі Норвегії в 2009 році спостерігали загадкове явище - в небі утворилася величезних розмірів спіраль, що світилася. Через якийсь час гігантська воронка закрила практично все небо. Воронку спостерігали хвилин п'ятнадцять, після чого вона просто зникла. Найдивнішим є те, що такі воронки спостерігалися і над Сомалі, і над Австралією. Може це ознака того, що врата стали відкриватися?

На це та на багато інших питань, які пов'язані з таємницею світобудови, ніяка наука відповідей дати поки не може. Однак дослідження не припиняються. На сьогоднішній день все більше найнеймовірніших ідей і здогадів, що виникають у письменників-фантастів, набувають реальність. Прогрес ні на хвилину не зупиняється, і людство все ближче підходить до таємниці існування паралельних світів і «зоряних брам».

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


28.01.2014 1671 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

869
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

482
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

4843 2
09.09.2019

Напередодні матчу у Вільнюс «висадився» величезний десант українських вболівальників, який фактично «залив» столицю Литви синьо-жовтим кольором.

806 2
09.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1390
08.09.2019
Олена Британська

Як зародилась ідея, про що говоритимуть та чому проведення форуму важливе не лише для Калуша, а для західної України Фіртка розпитала у одного з ініціаторів та організаторів його проведення.

1693 2

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

314

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

1756 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

566 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2196
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

178
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

806
25.08.2019

НАСА розслідує заяву про те, що астронавтка Енн Макклейн отримала доступ з Міжнародної космічної станції до банківського рахунку своєї колишньої лесбійської партнерки.

594
30.08.2019

У паломницькому центрі села Старуня при парафії св. Апостолів Петра і Павла відбулися нічні чування.

576
29.08.2019

Калуське єврейське кладовище продовжує бути цікавим об'єктом для наукових досліджень.них епох.

1384
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

780
13.09.2019

Тіна вбралася у напівпрозору ажурну сукню з глибоким декольте до пупка і зі шлейфом.

4036 1
12.09.2019

Як видно з відео, лише вчасна реакція водія дозволила уникнути наїзду на пішохода, що могло мати надзвичайно тяжкі наслідки.

3323
12.09.2019

Прикарпатка Міка Ньютон вже давно не живе в Україні. Але завдяки саундтреку до серіалу «Кадети» її до сих пір пам'ятають, а ще - через скандал на Євробаченні-2011.

15933
12.09.2019

У Богородчанах районне управління освіти закупило для учнів перших класів НУШ російські абетки та неякісні іграшки за ціною найдорожчих.

1875 2