агенція новин

Таємничі врата в інші світи

 

/data/blog/46698/fb4d15c18eb6f08cba1df81d5970fd24.jpg

 

Практичні у всіх народів, які населяють нашу планету, є перекази і легенди про таємничі подорожі в інші світи. Можна, звичайно, припустити, що ці міфи є швидше бажанням вирватися за межі планети. Однак недарма кажуть, що будь-яка казка - це реальність, до якої страшно, але дуже хочеться доторкнутися.

Існує безліч фантастичних і наукових фільмів, книг про неймовірні подорожі на інші галактики за допомогою спеціальних пристроїв. Найвідомішим з них був фільм під назвою «Зоряна брама». Скептики стверджують, що це чистої води вигадка, але оптимісти вірять в те, що коли-небудь таке диво може статися. З теоретичної точки зору, це цілком реально. Це може трапитися через сторіччя або тисячоліття.

Ще Ейнштейн у 1935 році висунув версію про існування «чорних дір». Фізик Уїллер в 1950 році назвав їх «червоточинами» або «кротячими норами». Можна доступно пояснити їх існування на прикладі яблука - якщо хробак бажає потрапити в іншу частину плоду, то він рухається не по зовнішній частині яблука, а прогризає його, тим самим скорочуючи свій шлях. Те ж саме відбувається і в просторі - воно викривляється під впливом мас і енергій. Це призводить до утворення гравітаційних дір, за якими у Всесвіті можна переміщатися. Цілком можливо, що подібні тунелі є і в нашій галактиці. І саме по цим тунелям на нашу планету прилітають інопланетяни для того щоб поспостерігати за людьми. Може бути, це і є причиною того, що до цих пір не вдається виявити, звідки з'являються прибульці. Але яким чином вони потрапляють на Землю?

У північній частині Перу не так давно дослідники виявили щось, що представляє собою величезну історичну цінність. Завдяки своїй сенсаційності цю знахідку просто немає з чим порівняти. Знайдені Врата Богів приголомшили вчених зі всього світу. Вони здатні в корені змінити уявлення про світ, показавши, що земне життя з його заворушеннями і суєтою є всього лише маленькою частиною людського буття.

Знахідка являє собою грандіозні двері, висічені в скелі, які у висоту досягають 2 метрів, а завширшки 7 метрів. Перуанські старійшини здавна називають їх Брамою Богів. У центрі дверей знаходиться ідеально круглий отвір. Як видно, він служив замковою щілиною. Згідно з переказами, жителі Перу могли через ці Врата спілкуватися з богами, проходити крізь ці двері і повертатися назад. Багато хто з них за легендою ставали безсмертними після цього.

До того як виявили Врата Богів, люди, пролітаючи над цією місцевістю на літаках, помічали незвичайні скельні структури. А після виявлення цієї знахідки, дослідникам стало відомо про те, що у святій скелі завжди були і є зараз таємні служителі. Вони і розповіли вченим дивовижні легенди, пов'язані з цією Брамою. Служителі повідали про те, що Врата є спадщиною цивілізації інків. Вони в стародавні часи служили «шляхом Богів» і через них герої могли йти в інші світи. Багато хто з них йшли назавжди, але деякі все ж поверталися, але вже наділені незвичайними знаннями.

Вчені дізналися також історію жерця Арами Мару, у якого зберігався «Ключ Богів семи долин». Під час нашестя іспанських конкістадорів, коли прибульці влаштували пекельну різанину, Мару зібрав одноплемінників, які вижили і разом з ними вирушив до Брами Богів. Втікачі з того дня безслідно зникли. До того ж дослідники виявили те, чого раніше не помічали - малюнок Воріт Богів на знаменитому плато Наска і згадка про них в переказах стародавніх майя.

Але більш цікавими є результати сучасних досліджень. Катар Мамані, який перший виявив двері в скелі, провів ряд експериментів із застосуванням передових вимірювальних приладів. В результаті він прийшов до думки про те, що Врата є аномальною зоною і насправді служили і до цих пір служать входом в інші світи. Результати, яких домігся Мамані є фантастичними. Поблизу кам'яної двері було знайдено величезну кількість ірреальних об'єктів позаземного походження. Ці об'єкти, як встановив Мамані, існують за межами нашої тривимірної реальності і, що найголовніше, вони мислять і демонструють емоції. За словами Мамані, дослідження показали абсолютно нову картину світу, де люди аж ніяк не є господарями самим собі. Дивно, але ірреальні об'єкти були зафіксовані не тільки вимірювальними приладами - багато чого Мамані побачив на власні очі.

Структура скелі теж дуже цікава - хтось, торкаючись до неї, відчував якусь енергію, хтось чув музику, а деяким здавалося, що двері відкриваються. Тут, як не дивно, дуже часто спостерігають появу яскраво-білих дисків і синіх сфер. Може бути це НЛО? Залишається тільки здогадуватися, звідки прилітають прибульці - з паралельних світів або з космосу?

Багато вчених стверджують, що всі аномальні зони, які існують на нашій планеті, є дверима в інші виміри. І саме таким чином інопланетяни прилітають до нас. Одним з таких аномальних місць є містечко Седона, яке знаходиться в США в штаті Арізона. Практично кожен другий житель міста бачив НЛО. Тут відбуваються самі дивні і незвичайні історії. Але саме вражаюче - це «двері», що відкриваються між вимірами в певний час. Існує велика кількість знятих відеоплівок і знімків, на яких безпосередньо перед відкриттям порталу можна побачити дивні об'єкти помаранчевого чи яскраво-жовтого кольору, «туманні фантоми», маленькі сині вогні.

Вчені стверджують, що в нашому світі існує близько 260 вимірювань, які згорнуті і які ми не спостерігаємо, але вони, тим не менш, існують. Тобто це означає, що інопланетяни можуть проходити через ці «коридори». Отже, вони відкриті і для людей, простих смертних. На нашій планеті за статистикою щорічно зникає близько двох мільйонів людей, причому деякі зникають прямо на очах у оточуючих. Такі дивні зникнення можна тільки пояснити існуванням паралельних світів.

Так, у Північній Канаді в 1930 році зникло селище ескімосів. При цьому зникли навіть мерці - могили спорожніли. Залишилася тільки їжа, одяг і гвинтівки, з якими чоловіки зазвичай не розлучалися. Ще одна загадкова історія сталася з судном «Марія Целеста», яке було виявлено біля берегів Азорських островів. На судні залишилися речі, гроші і коштовності, але ні пасажирів, ні екіпажу не було.

Під час зіткнення між Китаєм і Японією в 1937 році зникло близько 3000 китайських солдатів, спрямованих на річку Янцзи. Не було ніяких трупів, як не було і відомостей про взяття солдат в полон. Уряд Китаю так і не розгадав цю загадку. У цей список можна додати кораблі, на яких у відкритому морі таємниче зникав екіпаж, а також людей, які зникали на очах у навколишніх і т.д.

Версію про існування інших вимірів підтверджують не тільки таємничі зникнення, але й не менш таємничі «появи». Так, в Англії в 1914 році на вулиці Хайстріт матеріалізувався з повітря абсолютно голий чоловік, а в Парижі приблизно в цей же час знайшли людину, яка втратила пам'ять. У Японії в 1954 році затримали людину, що мала при собі паспорт країни Туаред. Такої країни не існує, але ця людина стверджувала зворотне.

Всі ці таємничі явища, а їх тисячі, цілком сходяться з теорією про «зоряні врата», через які без сліду зникають люди. Розчинення людей в повітрі поки можна пояснити тільки так - двері в паралельне вимірювання відкриваються, і людина «провалюється» в нього. Парапсихологи стверджують, що в світі є близько сорока тунелів, ведучих в інші світи, в яких щороку безслідно зникають люди. Цілком можливо, що таких тунелів більше, і їх можуть відкривати тільки люди, які знають про це.

Видається цілком ймовірним, що в стародавні часи люди вміли відкривати «зоряні врата» і користуватися ними. Це пояснюється тим, що той рівень технічного прогресу, до якого сучасне людство дійшло, міг бути досягнутий тільки за допомогою доставки з інших світів таких технологій, які допомогли колись при будівництві статуй або при складанні древніх пірамід, що вражають своєю точністю і т.д. На Землі відбувалися різноманітні катастрофи і, можливо, одна з таких катастроф знищила цивілізацію, яка мала доступ до Брами. І люди забули шлях до них. Але це зовсім не означає, що про них забули і ті, хто знаходиться по інший бік коридору.

Так, буквально всі жителі Норвегії в 2009 році спостерігали загадкове явище - в небі утворилася величезних розмірів спіраль, що світилася. Через якийсь час гігантська воронка закрила практично все небо. Воронку спостерігали хвилин п'ятнадцять, після чого вона просто зникла. Найдивнішим є те, що такі воронки спостерігалися і над Сомалі, і над Австралією. Може це ознака того, що врата стали відкриватися?

На це та на багато інших питань, які пов'язані з таємницею світобудови, ніяка наука відповідей дати поки не може. Однак дослідження не припиняються. На сьогоднішній день все більше найнеймовірніших ідей і здогадів, що виникають у письменників-фантастів, набувають реальність. Прогрес ні на хвилину не зупиняється, і людство все ближче підходить до таємниці існування паралельних світів і «зоряних брам».

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


28.01.2014 1556 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

16.07.2019
Люся Грибик

Рік за роком, рік за роком і юна співачка з Івано-Франківська потрапила на велику сцену популярного шоу. 

645
11.07.2019

Зіновія Андрійовича у Надвірній знають багато років. Номер його мобільного — ніколи не був для мешканців загадкою, а двері його кабінету може вільно відчинити.

453
11.07.2019
Наталія Кушніренко

Андрій Іванчук - кандидат до Верховної Ради України по 88 виборчому округу, який охоплює Коломийський і Городенківський райони. Самовисуванець, 46 років.

631 1
10.07.2019

Володимир Зеленський назвав ймовірного очільника Івано-Франківської ОДА. Цю посаду може отримати чинний директор Бурштинської ТЕС Денис Шмигаль.

7406 1
10.07.2019

Говоримо з Оксаною Савчук про депутатську діяльність, нову якість політики і навіщо у парламенті представник від Франківська.

568
09.07.2019
Марія Лутчин

«Паттерн» – український кінотрилер з драматичним і динамічним сюжетом. Тут і гламур, і бійки, і погоні, і вбивство, і невидимі впливи таємних режисерів, і любов, яка перемагає.

1190

Допоки не почнемо замітати – їх наче і нема…

76

Наше ставлення до поточних подій залежить від точки зору. Східні філософи казали про бачення з мишачої нори...

1080

Ця публікація - практикум на тему "що робити".

1976 1

Недавно відмічали, за різною психологією, свято Перемоги і День Пам'яті.

1281
28.06.2019

У США група сенаторів і заступник голови комітету Сенату з розвідки провели секретні слухання.

1000
20.06.2019

Перед катастрофою в Чорнобилі робочі атомної електростанції нібито помітили в небі над містом містичне створіння.

1443 2
19.06.2019

Президент США Дональд Трамп засумнівався в існуванні невпізнаних літаючих об'єктів (НЛО) усупереч заявам американських пілотів про літальні апарати невідомої приналежності.

749
12.07.2019

На парафії святих Апостолів Петра і Павла у селі Старуня Богородчанського району відсвяткували храмове свято.

858
04.07.2019

У храм Святих Кирила і Методія у Крихівцях привезуть мощі Святого Апостола Юди Тадея для привселюдного вшанування.

824
06.06.2019

До мудреця прийшов воїн і сказав: − Послухай, я вже немолодий, багато часу провів у боях, і знаю, що смерть може наздогнати мене...

1750 1
18.07.2019

Тіна Кароль радує фанатів відвертими знімками, залишивши в минулому образ скромниці.

1203
18.07.2019

Фіртка вирішила поцікавитися, наскільки товстим має бути гаманець абітурієнта, щоб сісти на студентську лаву у місцевих ВНЗ.

14180
15.07.2019

Фіртка повідомляла, що у квітні минулого року міністр інфраструктури України Володимир Омелян вніс у Кабмін подання про звільнення з посади голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка.

7705
14.07.2019

Пресслужба Тіни Кароль спростовує інформацію про виступ співачки в агітаційному концерті у Бахмуті.

1490