агенція новин

Сповідь Кавеенщика

 

/data/blog/128852/5850a5cd89367888b10728c957e05e72.jpg

 

«Я хочу вам посповідатись. Я анонімний кавеенщик, я не думаю про друзів, про універ, я забив на особисте життя. А в голові, тільки ці шуточки. Я прокидаюсь посеред ночі в холодному поту і…починаю писати сценарій. Я божеволію».                          

Такими словами і розпочалось наше інтерв’ю з учасниками команди КВК «Як варіант» Олегом Боровичем  та Андрієм Петріньком. Я з великим задоволенням вислухала таку своєрідну «сповідь» хлопців і хочу поділитись нею з вами.

 

Андрій Петрінько *

Олег Борович #

 – Коли була створена ваша команда?

* На 3 курсі, колишній сенатор нашого Факультету Михайло Качанський, якраз перед Кубком Ректора сказав мені: «Андрій, треба нарішати команду», ну тобто створити. З того часу все почалося.

 

– Як ви набирали учасників команди?

# По оголошенню… але по о-го-ло-ше-нню ніхто не-прий-шов :)

* Так, я з Боровичем  та Зубиком зробили оголошення. Написали все як треба: час (15:00), дату, місце (602 аудиторія), ну як-то пишуть, коли кличуть дівчину на здибанку. Отже, ми прийшли на 15:00 і…більше ніхто не прийшов :)…просиділи ще десь пів години, а тоді розійшлися. Отакий був початок…

 

– То як все таки ви набрали  команду?

* Одразу ж, в команді було нас троє (як три мушкетера): я, Олег Борович та Петро Гуцул (класний чувак, якого на жаль, вигнали з універу).  В той день мені написала Христя Павлюк ,  що якщо потрібна буде її допомога, то я можу звертатись. А зараз прозвучить ексклюзивна інформація, яку я розповім тільки вам: насправді, я і не думав брати Христю  в команду:)

# Але просто не було більше кому грати :) Хоча тепер важко уявити команду без Христі.

 

– Чому  ви назвались «Як варіант»?

# Спочатку наша команда називалась «Тук-тук», під такою назвою ми виступали на Кубку Ректора в 2015 році. Але 8 грудня 2015 року ми об’єднались з юристами. Після виступу, ми трохи з ними «подружились» і почали роздумувати над назвою. Варіантів було багато, нічого не вибравши, ми вирішили назвати команду «Як варіант».

 

–  Чи часто змінювався склад вашої команди?

* Частенько, ми майже як «Віа гра»:) Спочатку, як уже згадувалось, ми виступали під назвою «Тук-тук», тоді склад був такий: Я, Олег Борович, Христя Павлюк, Петро Гуцул і Любомир Зубик (наш звукач). А потім Гуцул нас покинув, уже з відомих вам причин. Після «Зимового Кубку Нафти», де ми  виступали,  наш редактор Володимир Іванович порекомендував мені утворити  збірну Прикарпатського. В той момент ми зв’язались з Олегом Курдидиком  (він юрист) і вирішили  об’єднатися.

# Пізніше, до нас доєднались дві дівчинки з Медичного, але через навчання згодом покинули нас.

 

– То це постійний склад команди?

* Так постійний. Отже, команда «Як варіант» складається з мене, Олега Боровича, Христі Павлюк, Любомира Зубика, Олега Курдидика та Арсена Кутинського.

 

za095lcfzn4

 

– Як ви пишете жарти на свої виступи? Коли до вас приходить творче натхнення?

* Оо, творче натхнення приходить тоді, коли ми відкриваємо Історію українського козацтва під редакцією Смолія і Степанкова, починаємо вивчати історіографію якогось питання :) … Та якщо серйозно, то  ми збираємось командою і починаємо творити.

# До речі, в нас  в команді діє сухий закон…до виступу:)

 

– Отже сценарії ви складаєте усі разом?

* Ну майже. Жарти пишемо я, Борович та Курдидик. Христя у нас редактор, зазвичай саме вона  каже нам що смішно, а що ні.

# І їй завжди все не смішно:)

* Любчик  у нас відповідає за музику і робить це круто.

# Як то кажуть, « у всіх звукач від Бога, а у нас від сусіда» :)

* Арсен це наша «актьорочка».

 

– Хто у вас капітан команди?

# Наш капітан Андрійко Петрінько :)

 

wepi5z_p0pw

 

– Чи часто ви проводите репетиції?

* Так, досить часто, не завжди звичайно наші репетиції продуктивні, але все ж вони є:)

# Колись все було чітко та строго по годинах, а зараз «го на репетицію» «го» і всьо…приходить половина:)

 

– Чи часто ви сваритесь на репетиціях або перед виступами?

* Практично не сваримось. Хтось деколи може натупити чи надутись, але це швидко проходить.

 

– Чи вистачає у вас часу на навчання? Як ви поєднуєте КВК з навчанням?

# Ніяк, ми талонщики :)

* Насправді, то не так часу не вистачає на навчання, як сил. КВК вимагає багато зусиль і повної віддачі, тому досить часто ми просто виснажуємось.

 

– А як ставляться викладачі до вашої справи?

* Хто з викладачів знає про нас, то підтримує. Часто відвідують наші виступи.

 

– Де ви ще виступали окрім нашого університету?

# В грудні 2015р. ми виступали на фестивалі “Кавалєрка 2016”. Дійшли ми на Кавалєрці тільки до півфіналу; в лютому 2016 р. побували на фестивалі Дрогобицької ліги “ДаЛеКо 2016”; в березені 2016 поїхали на Тернопільську Лігу сміху. Нас також запрошували виступати в CentralClub та tuninghall. В жовтні 2016 р. відвідали  “Закарпатську лігу КВН 2016-17”.  В грудні 2016 р. взяли участь в “Кавалєрці 2017”. Зовсім не готові до неї, напрягли свої ізвілини і написали сценарій за 2 дні до фестивалю. Слава Богу, все вийшло і ми в сезоні Кавалєрки.

 

– Чи рекомендуєте ви нашим студентам займати КВК і продовжити вашу справу?

*Та ні, не радимо, бо самі розумієте це конкуренція :)

#Можете починати тільки тоді, коли ми закінчимо універ… але нас ще попереду  чекає магістратура, аспірантура, викладацька діяльність, тому  десь років через 20 створюйте власну команду:)

 

8wx2hbftpqo

*Проте, якщо серйозно, то звичайно що рекомендуємо. Повірте, якщо ви творчі, любите жартувати і не знаєте куди себе подіти, КВК саме для вас.  По-перше це цікаво і весело, по-друге ви заведете багато нових і корисних знайомств, по-третє завдяки КВК поїздите трохи Україною. Ну і в принципі це в майбутньому може приносити непогані гроші або погані, або взагалі ніякі - це вже залежить від вас:)

 

 

Розмову вела Іра Сапіга, histreview

Фото Андрій Павлюк

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


04.04.2017 Іра Сапіга 628 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...
20.02.2019

У системі публічних закупівель Prozorro трапляються випадки, коли бюджетні установи укладають угоди з підрядниками ледь не відразу після їх реєстрації.

325 2
16.02.2019

Усе в домі мешканки прикарпатського селища Обертина Мирослави Погорєлової нагадує про сина Михайла, загиблого бійця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Івано-Франківськ”...

436
15.02.2019
Юлія Ободянська

Дисципліна депутатів Івано-Франківської облради значно погіршилася. Якщо 2017 року прогульником був кожен третій, то за рік до парламентських виборів цей показник зріс майже до 50%.

567
04.02.2019
Лілія Горковенко

Володимир Ільків та Назар Морозко – талановиті майстри по роботі з деревом з Івано-Франківська, які сьогодні займаються справді унікальним проектом «Середньовічна корабельня».

3334 1
01.02.2019

За три роки Івано-Франківська міська рада утворила сім нових комунальних підприємств, заклавши у їхні статутні фонди десятки мільйонів гривень.

985 1
30.01.2019
Віталій ДАНКЕВИЧ

Допоки 18-й рік поспіль в українському суспільстві триває дискусія про необхідність впровадження чи не впровадження ринку земель, він давно існує, діє і навіть розвивається...

690 1

Дохідна частина бюджету Франківська 2-й рік поспіль становить 3 млрд.грн. без змін, без росту.

849

Роздати майно бідним. Церква знає, що для того, щоб врятувати світ, треба відійти від нього, бути ззовні, а не всередині.

243

Предки наші по дрова - до лісу йшли. А кабінетні "наші" - заготовляють просто в місті.

901

Якось на тренування не прийшов наш воротар, і він став у рамку воріт. З того часу фактично завжди займав місце у воротах.

1367
21.02.2019

Дослідження проводяться в рамках SETI - міжнародного проекту з пошуку позаземних цивілізацій.

62
13.02.2019

Центральне Розвідувальне Управління розсекретило інформацію про таємничі пошуки. Дані були опубліковані в мережі. Співробітників ЦРУ зацікавили події, які відбувалися на території Непалу і Бутану (відомий як "королівство щастя") у 1968 році. Ці держави р

376
04.02.2019

Поховання було виявлено в провінції Ель-Мінья, що на півдні від Каїра.

577
22.01.2019

13 січня парафія Миколаєво-Успенського собору міста Коломиї вийшла з канонічної юрисдикції Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви.

2433 2
14.01.2019

В Івано-Франківську завершився ювілейний фестиваль "Коляда на Майзлях".

1267
04.02.2019

Одного разу чоловік сидів в оазисі, біля входу в одне близькосхідне місто.

458
20.02.2019

На Прикарпатті з’явились перші весняні квіти — первоцвіти.

1692 2
20.02.2019

Цього року управління капітального будівництва відремонтує низку франківських доріг на загальну суму 70 млн грн.

1475
19.02.2019

Водій та пасажир автівки, яку поліцейські зупинили за порушення правил дорожнього руху, влаштували бійку.

2196
19.02.2019

Рівно п`ять років тому, ввечері 18 лютого іванофранківці взяли штурмом і ледь не спалили обласне управління міліції та Служби безпеки України.

1316