агенція новин

Путін дбає про своїх жінок! До проблеми повної заборони жіночих трусів

 

 

Позавчора, першого числа місяця липоцвітня, сталася подія, яка не набула в Україні гідного розголосу. З цього дня влада Московії заборонила жіночі мереживні труси.

 

Таку заборону мудра людина має лише вітати. Путін дбає про здоров'я жінок своє ординської нації. Наша влада на відміну від нього дбає лише про гаманці! Лікарі давно кажуть, що синтетична білизна шкідлива для жіночого здоров’я. Особливо від трусів загалом, а від синтетичних особливо вразливий потенціал цнотливих дівчат, яким Вони калічать репродуктивні (вибачте, брати і сестри за чужинське слово) органи.

 

В Україні нам, Дітям Сварожим, треба робити те, що робить розумний ворог і не зупинятися на такій забороні. Ми повинні не лише заборонити синтетичну білизну, яка перешкоджає природній вентиляції дітородних органів! Найправдивіші з лікарів, ті, які не продались темній владі кольорових папірців, кажуть, що ще краще для здоров’я жінки - взагалі не носити трусів, що стягують тіло, давлять та калічать його природну форму, погіршують кровообіг.

 

Так робили наші предки, вони не носили трусів і були здорові! Ще сто років тому українки в селах не знали що таке білизна і народжували десять-дванадцять здорових дітей.

 

То ж в Україні треба піти далі - заборонити носити синтетичну білизну (а ще радикальніше – білизну взагалі!) дівчатам та жінкам дітородного віку.

 

Хто стане сперечатись, що Путін ворог? Подивилась би я на такого! А потім би ще раз подивилась, як би він витирав шмарки (й не лише шмарки) зі своєї морди. Проте буває й таке, що ворог робить щось розумне.

 

Шкода, що ліберасти та решта безбатченків своїм зомбоящиком вже довели людей до того, що не відрізняють зерна від полови, а лише ненавидять, коли їм накажуть із зомбоящика, або ж регочуть, коли їм звідти наказують реготати. От і регочуть зараз всі хором з «хуйла». Але саме це – не той випадок!

 

Я закликаю всіх українських патріотичних жінок, не чекаючи поки наша влада прокинеться, вже негайно відмовитися від носіння трусів! І сама подаю приклад!

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


15.08.2019
Марія Лутчин

"Ми взяли потужний темп, люди до цього звикли і вимагають більшого, збавляти вже не можна".

1992
14.08.2019
Лілія Горковенко

Про сучасний стан, перспективи функціонування, співпрацю з правоохоронними органами та владою розмірковує Володимир Данів – керівник Івано-Франківського обласного громадського формування.

1641
13.08.2019
Люся Грибик

Івано-Франківськ за останні роки став відомим завдяки проведенню декількох міжнародних фестивалів. Одним з них є Крайка.

1186
12.08.2019
Лілія Горковенко

Як і обіцяли, після офіційного призначення ми поспілкувалися з головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Денисом Шмигалем.

5755
09.08.2019
Олена Британська

Франківці Андрій Сав’юк та Віктор Новожилов декілька років тому стали співвласниками локальної мануфактури «Kaffee Kultur». Вони обсмажують у Франківську кавові зерна та постачають у кав’ярні і ресторани міста.

867
08.08.2019

Ще у березні 2017 року мешканці та гості обласного центру завдяки ПриватБанку отримали можливість за допомогою смартфону оплачувати проїзд у тролейбусах, зісканувавши спеціальний QR-код.

443

Знаєте, коли звучить ім‘я Квентіна Тарантіно, то кожен хто знає цю людину одразу цікавиться причиною озвучення такого слова.

276

Все в мозку. Центр курування оргазмами просто в нашій голові. Іноді мене можуть збуджувати найнесподіваніші речі.

169

Допоки не почнемо замітати – їх наче і нема…

990

Наше ставлення до поточних подій залежить від точки зору. Східні філософи казали про бачення з мишачої нори...

1886
12.08.2019

З огляду на розвиток науки, піраміди тримають таємниці під піском і не дають дослідникам розкрити всі секрети історії.

342
08.08.2019

Крихітні безхребетні, які вважаються найживучішими істотами на Землі, були на борту ізраїльського місяцехода "Берешит".

404
31.07.2019

Незвичайна гостя завітала нещодавно до одного з помешкань у селі Угринові коло обласного центру Прикарпаття. Пані Ірина, як і її чоловік Євген, – художники, тож у тій кімнаті на другому поверсі, де тимчасово ніхто не живе, вона сушить свої готові

32249 1
12.08.2019

Капелан Івано-Франківського клінічного центру паліативної допомоги Ярослав Рохман номінований на медичну відзнаку України "Орден Святого Пантелеймона".

803
10.08.2019

Усі ми живемо у світі із шаленим темпом ритму, ретельним плануванням, напруженими робочими графіками.

619
24.07.2019

Старий та молодий ченці мандрували. Шлях їх перетинала ріка, яка через дощі сильно розлилась.

862
16.08.2019

Популярна українська співачка Тіна Кароль потішила своїх шанувальників спокусливим чорно-білим знімком.

24763 1
15.08.2019

Через раптову негоду на Прикарпатті у місті Косів під час сильного дощу випав град розміром у горіх.

2868
15.08.2019

Муніципальна варта Івано-Франківська склала список майже з 50 адрес, де розташовані наливайки та гральні автомати. Про це у мережі повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Фіртка. "Цей список разів з 10 надсилали до прокуратури та фіскальної сл

5694
13.08.2019

В сім'ї відомого прикарпатського стронґмена Назара Павліва поповнення.

4488