агенція новин

Молода і стара гвардія

 

Всі ми - діти Майдану. І всім нам хочеться покращення. І без донецького акценту. Власне для цього в області владу люструють з усіх боків. Не встигли її до кінця перетрусити, а вже знову будемо міняти, бо новий Президент. А восени перевибори…

А те, що зараз вибрали, нам не сподобається, переконаний, завтра. А ще я впевнений, що часто ми навіть не відаємо, кого привели до влади. І не знаємо, як реагувати на те, що у нормальному суспільстві не вклалося б у мислячу голову.

Нещодавно побачив виступ нової голови Івано-Франківського адмінсуду Оксани Лучко на сесії Івано-Франківської облради.

Судячи з її слів, сказаних на сесії, колишній голова її установи П.Черепій разом із заступником та зграєю інших інтриганів-суддів шантажують частину колективу, тиснуть на нього з метою висловлення недовіри до молодої голови. Сам п.Черепій вимагає гроші у п. Оксани за ремонт головного кабінету суду у сумі 67 тис. гривень.

Після таких слів можна уявити лише такий собі міні-Слов'янськ, де Черепій із однодумцями із "калашем" і "мухою" наперевіс примушує молодих високоосвічених з європейським мисленням (зі слів п.Лучко) суддів висловити недовіру щирій і порядній представниці "молодої гвардії", а, у свою чергу, теперішня голова суду мала нагадувати похилену життям сиву жінку з перемотаною закривавленим бинтом головою, у старій, ще маминій кофті. Позаяк всі сили і гроші ідуть на боротьбу із "старою гвардією".

Якщо ж ви не полінуєтеся знайти в неті відео цього виступу, то перед вами постане гарна доглянута жінка, без жодних ознак травм, переслідування і втоми від життя.

Власне так і має виглядати донька директора "Житлобуду", яку, ніби за високий професіоналізм і чесність, колектив обрав своїм очільником.

Хоча її виступ, на жаль, говорить за інше. Видно неозброєним оком, що шановна пані з усіх сил бореться за свою нову смачну посаду. Несе з трибуни антиюридичну ахінею, тобто не гребує нічим, ані етикою судді і честі свого суду, адже озвучені нею дії т. зв. "старої гвардії" при доведеності, у що не вірю, є відвертим криміналом. А недоведеності, що, власне, й так зрозуміло, - образою честі і гідності.

Тому я, особисто, не бачу різниці між старою і молодою гвардією. Бо ні та, ні друга довіри не викликає – всі діти (і старе, і мале) одного болота. Та й слово "гвардія" стосовно цих розборок я би просто не вживав.

Та найсумніше у цій ситуації інше. Переглянувши пресу, я не зауважив жодної критичної оцінки виступу теперішньої голови адмінсуду. Зрештою, як і практично не бачу критики інших ставлеників майданної влади.

Таке враження, що рожеві окуляри революційної доцільності заважають мислити і критично дивитися на світ нашим обранцям і просто активістам.

Тому на покращення за цих обставин я не сподіваюся.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


12.06.2014 Олег Олексюк 627 0
15.08.2019
Марія Лутчин

"Ми взяли потужний темп, люди до цього звикли і вимагають більшого, збавляти вже не можна".

2000
14.08.2019
Лілія Горковенко

Про сучасний стан, перспективи функціонування, співпрацю з правоохоронними органами та владою розмірковує Володимир Данів – керівник Івано-Франківського обласного громадського формування.

1649
13.08.2019
Люся Грибик

Івано-Франківськ за останні роки став відомим завдяки проведенню декількох міжнародних фестивалів. Одним з них є Крайка.

1197
12.08.2019
Лілія Горковенко

Як і обіцяли, після офіційного призначення ми поспілкувалися з головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Денисом Шмигалем.

5764
09.08.2019
Олена Британська

Франківці Андрій Сав’юк та Віктор Новожилов декілька років тому стали співвласниками локальної мануфактури «Kaffee Kultur». Вони обсмажують у Франківську кавові зерна та постачають у кав’ярні і ресторани міста.

868
08.08.2019

Ще у березні 2017 року мешканці та гості обласного центру завдяки ПриватБанку отримали можливість за допомогою смартфону оплачувати проїзд у тролейбусах, зісканувавши спеціальний QR-код.

453

Знаєте, коли звучить ім‘я Квентіна Тарантіно, то кожен хто знає цю людину одразу цікавиться причиною озвучення такого слова.

283

Все в мозку. Центр курування оргазмами просто в нашій голові. Іноді мене можуть збуджувати найнесподіваніші речі.

177

Допоки не почнемо замітати – їх наче і нема…

991

Наше ставлення до поточних подій залежить від точки зору. Східні філософи казали про бачення з мишачої нори...

1887
12.08.2019

З огляду на розвиток науки, піраміди тримають таємниці під піском і не дають дослідникам розкрити всі секрети історії.

343
08.08.2019

Крихітні безхребетні, які вважаються найживучішими істотами на Землі, були на борту ізраїльського місяцехода "Берешит".

405
31.07.2019

Незвичайна гостя завітала нещодавно до одного з помешкань у селі Угринові коло обласного центру Прикарпаття. Пані Ірина, як і її чоловік Євген, – художники, тож у тій кімнаті на другому поверсі, де тимчасово ніхто не живе, вона сушить свої готові

32250 1
12.08.2019

Капелан Івано-Франківського клінічного центру паліативної допомоги Ярослав Рохман номінований на медичну відзнаку України "Орден Святого Пантелеймона".

804
10.08.2019

Усі ми живемо у світі із шаленим темпом ритму, ретельним плануванням, напруженими робочими графіками.

621
24.07.2019

Старий та молодий ченці мандрували. Шлях їх перетинала ріка, яка через дощі сильно розлилась.

865
16.08.2019

Популярна українська співачка Тіна Кароль потішила своїх шанувальників спокусливим чорно-білим знімком.

24961 1
15.08.2019

Через раптову негоду на Прикарпатті у місті Косів під час сильного дощу випав град розміром у горіх.

2871
15.08.2019

Муніципальна варта Івано-Франківська склала список майже з 50 адрес, де розташовані наливайки та гральні автомати. Про це у мережі повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Фіртка. "Цей список разів з 10 надсилали до прокуратури та фіскальної сл

5710
13.08.2019

В сім'ї відомого прикарпатського стронґмена Назара Павліва поповнення.

4499