агенція новин

Коли під вишиванкою б’ється серце патріота

 

У Ден Сяо Піна якось спитали, як він дивиться на французьку революцію. Той сказав, що занадто мало минуло часу, щоб судити про неї.

На відміну від китайських лідерів, у журналістів немає часу на історію, яка все розставить на місця. Тому коментую ще досить свіжу новину.

Мене здивувало, чому ніхто не проаналізував унікальний для сучасної інформаційної цивілізації факт відключення Київстару і МТС в місті Яремче.

Думаю, більшість читачів знає, що через випадок захворювання на рак у місцевій лікарні, нібито спричинений випромінюванням із вишок цих операторів, останнім було відмовлено в оренді землі під передавачі.

Я чудово розумію, коли під вишиванкою б’ється серце патріота, хочеться зробити людям щось хороше. Погано, коли крім хочу-не хочу нічого не вмієш.

До речі, більшість у Раді тут традиційно здобула одна відома сила у вишиванках. Здавалося б, звичайна вишита сорочка, а з’ясувалося, що наш національний стрій може неймовірно підсилити розумові здібності.

Адже ще досі науковий світ дискутує про шкоду випромінювань із мобільників і до них. Наші ж патріоти вже визначилися. Шкідливо! Убивчо!

Особисто переконаний, що не було жодного медичного доказу, експертизи, які б довели, що випромінювання з вишки мобільного оператора викликало рак.

Тому поцікавився у медиків, чи можливо визначити: злоякісну пухлину викликав сигнал мобільника чи частоти, на яких транслюється "Рускоє радіо"…

Мені сказали, що в Україні, здогадуюсь, і у світі, немає апаратури, яка б могла хоча б приблизно показати, яка хвиля випромінювання, з існуючих у нашому побуті, реально спровокує пухлину. Це можливо визначити хіба в лабораторних умовах протягом тривалих експериментів, випробовуючи ті чи інші частоти при роботі найрізноманітніших приладів…

Словом, це архіскладно. Однак, якщо в тебе є мандат і вишита сорочка, а під нею серце патріота – експертиза не потрібна.

Тебе не має хвилювати тижневий колапс, у який занурилося рідне місто.

Я, до речі, чомусь без експертизи відчуваю, що випромінювання шкідливе виключно для голів наших найнаціоналістичніших обранців. Їх і без того макітрить від повноважень, а тут ще шкідливий мобільний зв’язок.

Тому, щоб врятувати, приміром, Івано-Франківськ, вишки треба таки вивести десь за місто. Позаяк у наших любителів з приводу і без носити вишиванку, воно теж викликає паранормальну реакцію, а ще, не дай Боже, рак або ангіну…

А переживати за них я став після суду над легендарним корупціонером Івано-Франківщини – Олегом Гаркотом.

Легендарний тому, що вже ходять легенди, як колеги по партії злили свого хлопця. Який, у свою чергу, їхню вину взяв на себе і сам пішов під суд, сподіваючись, що побратими все зроблять, аби він мав умовний термін. Як ви знаєте, йому дали цілком реальні 5,5.

Найцинічнішим у цій ситуації є повідомлення, що підсудний Гаркот, виявляється, не був членом "Свободи".

Я розумію, коли під вишиванкою б’ється серце патріота, можна зробити все. Але скільки б ви, друзі, не говорили полум’яних речей про великі ідеї, і куди б не пхали свої три жовті пальці з прапора: вгору як тризуб, чи в ніс, або в дупу, треба знати прості людські речі - своїх не здають!

А вишиванка ніколи не замінить ні честь, ні розум, ні мужність.

Вона може лише прикрити їх відсутність!

Отож.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


07.11.2013 Олег Олексюк 587 4
17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

418
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1241
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

648
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5534 2
09.09.2019

Напередодні матчу у Вільнюс «висадився» величезний десант українських вболівальників, який фактично «залив» столицю Литви синьо-жовтим кольором.

1120 2
09.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1604

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

430

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

2073 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

714 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2460
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

262
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

304
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

982
18.09.2019

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

111
18.09.2019

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

246
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

907
18.09.2019

В Івано-Франківську двоє дівчат прогулялися містом майже голяка.

41658 2
17.09.2019

Чемпіонат Світу ОМС відбувався за напрямами: перукарське мистецтво, нігтьова естетика, макіяж, моделювання брів.

2396
17.09.2019

Молодший син застрелив старшого на очах у батьків та своєї дружини, зробивши шість пострілів у груди.

1674
16.09.2019

Як виявилося, юний грабіжник, встиг ще й нахуліганити. Він вдарив в обличчя жінку, яка відпочивала у кафе.

4765 1