агенція новин

Ілюзія насолоди

 

 

Отже день певний розпочав себе стереотипно з доброї кави. Зокрема сам день залежить здебільшого від самого Його логістичного початку. Це не тільки в будистів. Важко розрізнити від'ємність релігійних практик, хоча на все свої умови проростання. Кармічність є помилковою.

Серед розмаїття наук /космогоній, теософій, уфологій, астрономій, астрологій та астрофізик/ можна віддатись суто асоціативному маренню, логосам власного блуду та пошуку, грі та єднання планет та чисел, періодів та етапів, але все набагато простіше певною мірою. Хоча впевненість в якомусь Випадковому виправданні Окремого явища - суть "рябої кобили", так сказав би Бадью. Математик, котрий невипадково пірнув в філософічну безвідповідальність, зрештою, все має мати елементи Краси й Гармоній- так вигадали усі моменти -Юги для применьшення усього Матеріального.

Матеріальне таке гріховне й безперспективне, хоча це засіб, а засіб має своє виправдання. Це розпочато ще Діогеном та його бочкою. Хоча ще в нього було глиняне горнятко, з якого пив кришталеву воду. А коли розбив- зрозумів, що в тому також мало Правди. 


А кому та правда потрібна. Діоген побачив хлочину, котрий пив воду з рук. Все є в людському універсумі для доброго перебування на планеті. Планета велика й різна. Різною є правда. Різною є сама різність...

Для більш чіткого розрізнення були вигадані усі "леже" та бутафорні. Ще Камю свого часу озвучив "лежевчення", яке різниться лишень рівнем насичення усього патріотичного. А патріотизм так шалено рухається в капіталістичному суспільстві... Де є зайві кошти й кожен хоче-може встати в "стойку" за землю й батьків. Та дітей. Так все ж таки Камю мав свою бочку , як Діоген, і Пруст, нещасний Пруст, котрий все виписав в обшитій трійним слоєм дубової дошки кімнаті/ був алергетиком/, хоча це метод, коли зробиш недолік своїм тріумфальним всесвітнім логосом. Віват.

Ще був Архімед. Всі випадково повмирали - теж певно треба заслужити, на тлі усіх практик, де важко зловити себе на думці- чи правильно ти живеш... Сперечались, що є окремі планети та їхнє наближення й тому є відповідні моменти Нещастя. Не було б нещастя, не було б такого щастя. Але змоделювати себе просто й відтворити в аспекті часового непорозуміння.

Творити врешті не потрібно для людей, бо все зрозуміється з часом, якщо бажаєте миттєвого визнання - краще одразу придушіть себе, бо не може перетнутись те, що не пересікається за суттю.. Тому чарівна історія така деколи жорстока до окремих гравців. Це парадигмальність тонкого світу та розуму та окремих моментів.

Хоча вже бачу, що вичерність така недосяжна й досяжна одночасно- стільки води пройшло крізь наші руки й атоми.

А атоми вигадали ще будисти, а стати будистом так просто, хоча не завжди потрібно в час наочності й зкалених ікон та сенсів. Зокрема знаків. Але істинне життя в можливостях давання альтернативного життя. Хоча можливо розділять з часом півкулі й відкриються нові природні баланси й наше коливання- тікаєте все життя від самих себе, а світ всеодно наздожене своєю опуклістю й прямолінійністю.

Тому насолодимось вже, допоки є для цього передумови..

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


16.10.2016 Роман Бончук 671 0
11.07.2019

Зіновія Андрійовича у Надвірній знають багато років. Номер його мобільного — ніколи не був для мешканців загадкою, а двері його кабінету може вільно відчинити.

258
11.07.2019
Наталія Кушніренко

Андрій Іванчук - кандидат до Верховної Ради України по 88 виборчому округу, який охоплює Коломийський і Городенківський райони. Самовисуванець, 46 років.

360 1
10.07.2019

Володимир Зеленський назвав ймовірного очільника Івано-Франківської ОДА. Цю посаду може отримати чинний директор Бурштинської ТЕС Денис Шмигаль.

5455 1
10.07.2019

Говоримо з Оксаною Савчук про депутатську діяльність, нову якість політики і навіщо у парламенті представник від Франківська.

363
09.07.2019
Марія Лутчин

«Паттерн» – український кінотрилер з драматичним і динамічним сюжетом. Тут і гламур, і бійки, і погоні, і вбивство, і невидимі впливи таємних режисерів, і любов, яка перемагає.

981
08.07.2019

Він йде від партії «Слуга народу» у Верховну Раду від Калуського, Рогатинського та Галицького районів.

1472

Наше ставлення до поточних подій залежить від точки зору. Східні філософи казали про бачення з мишачої нори...

942

Ця публікація - практикум на тему "що робити".

1777 1

Недавно відмічали, за різною психологією, свято Перемоги і День Пам'яті.

1152

Карлос Кастанеда свого часу зауважив важливість того соціального імпульсу, що йде від дрібних (а хтось скаже – “побутових”) тиранів.

1277
28.06.2019

У США група сенаторів і заступник голови комітету Сенату з розвідки провели секретні слухання.

821
20.06.2019

Перед катастрофою в Чорнобилі робочі атомної електростанції нібито помітили в небі над містом містичне створіння.

1265 2
19.06.2019

Президент США Дональд Трамп засумнівався в існуванні невпізнаних літаючих об'єктів (НЛО) усупереч заявам американських пілотів про літальні апарати невідомої приналежності.

647
12.07.2019

На парафії святих Апостолів Петра і Павла у селі Старуня Богородчанського району відсвяткували храмове свято.

694
04.07.2019

У храм Святих Кирила і Методія у Крихівцях привезуть мощі Святого Апостола Юди Тадея для привселюдного вшанування.

704
06.06.2019

До мудреця прийшов воїн і сказав: − Послухай, я вже немолодий, багато часу провів у боях, і знаю, що смерть може наздогнати мене...

1596 1
15.07.2019

Фіртка повідомляла, що у квітні минулого року міністр інфраструктури України Володимир Омелян вніс у Кабмін подання про звільнення з посади голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка.

7390
14.07.2019

Пресслужба Тіни Кароль спростовує інформацію про виступ співачки в агітаційному концерті у Бахмуті.

1306
14.07.2019

Вчора поховали загиблих дітей. Похорон відбувся в селі Мала-Тур'я. Відео похорону дітей виклали у мережу на Ютуб-каналі АвтоМайдан.

4216
11.07.2019

За словами комунальників, вони будуть чистити резервуари для води.

3914