агенція новин

Друге пришестя перемир'я! Що очікувати?

 


1) Путін свої війська з Донбасу НЕ виведе.

2) Путін НЕ виведе своїх терористів та головорізів з Донбасу.


3) Путін буде робити все, аби перетворити Донбас у друге Придністров"я, Північну Осетію та Абхазію.


4) Плани Путіна щодо анексії Південного Сходу України до Криму і аж до Придністров"я - НЕ змінилися! Вони залишаються в головах Путіна та його яструбів війни!


5) Обидві сторони використають перемир"я винятково для визволення всіх своїх полонених за принципом "Всіх на Всіх!"


6) Обидві сторони використають перемир"я для "зализування ран", перегрупування своїх сил, забезпечення їх зброєю, озброєнням, пальним, харчами, медикаментами, вивезення поранених, проведення аеророзвідки, наземної розвідки, ротації та доукомплектування особового складу підрозділів свіжими силами/бійцями.


7) Як тільки Путін вважатиме за доцільне продовжити агресію, він її продовжить.

 


Що робити в цій ситуації та за цей час Україні?


1) Перегрупувати війська, освіжити побиті підрозділи свіжою силою, сворити нові ударні батальйонні групи (з існуючих формувань), озброєні надлишком бронетехніки (танки, БМП, БТР), важким озброєнням, гаубичними та артилерійськими батареями, мінометами, дивізіонами "Градів" та "Ураганів", підсилені ударними вертольотними групами в усіх секторах АТО.


2) Заборонити використання в АТО простих піхотних батальйонів територіальних оборон. Всі ці батальйони розформувати/ реформувати та передати на підсилення існуючих ударних загальновійськових батальйонів, полків, бригад. Аьо, навпаки6 самих боєздатних батальйонів доозброїти та підсилити регулярними військовими підрозділами озброєними важкою бронетехнікою, і т.п. (дивись п.1).


3) Здійснити очищення командування: МО, ГШ, АТО, бригад, полків та батальйонів, ділові та військові якості яких ( а точніше їх повна відсутність), призвели до очевидних втрат та провалів на всіх ділянках фронту.


4) Терміново видати зі складів МО та департаменту надлишкового майна МО на передову всю бронетехніку, озброєння та зброю.


5) МО та МВС закупити вичерпну партію нових та надійних бронежелетів, касок, форми, взуття, термобілизи, зимового/осіннього одяку (бушлатів), спальників, налокотників, наколінників, тактичних окуляр та перчаток, тощо.


6) розпочати та завершити у реально визначені терміни будівництво інженерних загороджувальних оборонних ліній, у стратегічному напрямку проти: Криму, Харкова, Маріуполя-Мелітополя-Бердянська, Херсона, Миколаїва, Одеси...інше... Укомплектування відповідних підрозділів бронетехнікою та важким озброєнням, ДОТами, ДЗОТами, посилення охорони та оборони стратегічних мостів, залізниць, станцій, розвилок, автотрас, аеродромів/аеропортів, створення резерву зброї та набоїв, медикаментів...


7) Завантаження всіх фабрик пошиттям форми для військових.


8) Завантаження всіх підприємств ВПК терміновими замовленнями на ремонт, реставрацію, виробництво всіх типів та видів озброєння/зброї, бронетехніки, авіації, вертольотів, ППО, ЗРК, інженерної техніки, тощо..

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


07.09.2014 Юрій Романюк 546 1
22.08.2019
Марія Лутчин

21 січня 1990 року національний стяг на риштуванні ратуші підняв рухівець, оператор ОТБ «Галичина» Тарас Майстришин.

318
20.08.2019
Марія Лутчин

Ми звернулися до емігрантів з Прикарпаття різного віку, статі та соціального статусу з питанням, що має змінитися в Україні, щоб вони повернулися на Батьківщину?

2193
15.08.2019
Марія Лутчин

"Ми взяли потужний темп, люди до цього звикли і вимагають більшого, збавляти вже не можна".

2340
14.08.2019
Лілія Горковенко

Про сучасний стан, перспективи функціонування, співпрацю з правоохоронними органами та владою розмірковує Володимир Данів – керівник Івано-Франківського обласного громадського формування.

1891 2
13.08.2019
Люся Грибик

Івано-Франківськ за останні роки став відомим завдяки проведенню декількох міжнародних фестивалів. Одним з них є Крайка.

1884 1
12.08.2019
Лілія Горковенко

Як і обіцяли, після офіційного призначення ми поспілкувалися з головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Денисом Шмигалем.

6138

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

693

Моя любов до селян абстрактна. Я люблю їх за те, що жодне селянське повстання не призвело до створення держави, до створення апарату насилля.

113

Знаєте, коли звучить ім‘я Квентіна Тарантіно, то кожен хто знає цю людину одразу цікавиться причиною озвучення такого слова.

453

Все в мозку. Центр курування оргазмами просто в нашій голові. Іноді мене можуть збуджувати найнесподіваніші речі.

496
20.08.2019

"Мисливець за інопланетянами" Скот Ворінг стверджує, що на фотографії, яку зробив марсохід NASA, зображено жінку, чоловіка і дитину.

171
12.08.2019

З огляду на розвиток науки, піраміди тримають таємниці під піском і не дають дослідникам розкрити всі секрети історії.

481
08.08.2019

Крихітні безхребетні, які вважаються найживучішими істотами на Землі, були на борту ізраїльського місяцехода "Берешит".

525
12.08.2019

Капелан Івано-Франківського клінічного центру паліативної допомоги Ярослав Рохман номінований на медичну відзнаку України "Орден Святого Пантелеймона".

920
10.08.2019

Усі ми живемо у світі із шаленим темпом ритму, ретельним плануванням, напруженими робочими графіками.

841
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

129
21.08.2019

Виступ українського льотчика публіка супроводжувала гучними оплесками.

1774 1
21.08.2019

Українська співачка Тіна Кароль, яка зняла у США новий кліп, дала ще один привід говорити про себе.

11221 1
20.08.2019

Український співак Арсен Мірзоян разом із зірковою дружиною та дітьми вирушив на відпочинок до Карпат.

1717
20.08.2019

У присутності двох свідків керманич пройшов огляд на стан сп’яніння. Результат тесту виявився позитивним - 5.00 проміле алкоголю.

2290