агенція новин

Чи існують інопланетяни, прибульці або НЛО?

 

/data/blog/54056/724d7cf9bc33ba39c1426591ac025411.jpg

 

Запитання: Чи існують інопланетяни, прибульці або НЛО?

Відповідь:
Припустимо, що термін «інопланетяни» має на увазі створінь, що здатні робити моральний вибір, володіють інтелектом, емоціями і волею. Далі, розглянемо деякі наукові факти:

1. Люди відправили ракети майже до кожної з планет нашої Сонячної системи. Після вивчення отриманих даних виявилося, що всі планети, крім Марсу і, можливо, місяця Юпітера, можна виключити як непридатні для життя.

2. У 1976 р. Сполученими Штатами на Марс було відправлено два космічних апарати. Вони були оснащені пристроями, що могли брати проби марсіанських пісків й аналізувати їх на наявність будь-яких проявів життя. Однак вони абсолютно нічого не виявили. З іншого боку, якби ви взяли аналіз у найбільш безплідних пустелях на Землі, або з найбільш замороженого ґрунту Антарктики, то обидва аналізи показали би життя, повне мікроорганізмів! У 1997 році США відправили інший апарат на поверхню Марса. Він узяв ще більше зразків і провів ще більше експериментів. Однак жодних проявів життя так і не було знайдено. З того часу було запущено ще декілька місій на Марс. Результати були такими ж.

3. Астрономи постійно відкривають нові планети у віддалених сонячних системах. Деякі вчені припускають, що наявність багатьох планет доводить, що ще де-небудь у Всесвіті має бути життя. Справа в тому, що жодна з цих планет ніколи не була визнана навіть і близько придатною для життя. Величезні відстані між Землею і цими планетами роблять неможливими будь-які припущення стосовно цього. Знаючи про те, що тільки Земля може підтримувати життя у нашій Сонячній системі, еволюціоністи понад усе прагнуть знайти іншу планету в іншій сонячній системі, щоб довести тим самим, що життя мало так само розвиватись і там. Можливо і є інші планети, але ми нічого про них не знаємо, і не в стані безпосередньо перевірити, чи можуть вони хоча б умовно підтримувати життя.

Отже, що говорить Біблія? Земля і людство є унікальними Божими створіннями. Перший розділ книги Буття навчає, що Бог створив Землю раніше за Сонце, Місяць і зорі. В Діях Апостолів 17:24, 26 йдеться про те, що «Бог, Який створив світ і все, що в ньому, будучи Господом неба і землі… Створив Він з одного весь людський рід, щоб жив по всій поверхні землі, визначивши заздалегідь окреслені пори та межі їхнього проживання».

Після свого створення людство було безгрішним, і все у світі було «дуже добре» (Буття 1:31). Коли перша людина згрішила (Буття 3), у результаті падіння людства виникли різноманітні проблеми, хвороби і смерть. Навіть тварини, які не згрішили перед Богом (вони не є морально відповідальними створіннями), страждають і помирають (Римлянам 8:19-22). Ісус Христос помер, аби понести покарання, яке заслуговуємо ми за наші гріхи. Коли Він повернеться, Він скасує багато аспектів прокляття, що існує зараз, починаючи з Адама і, в кінцевому результаті, відмінить його (Об’явлення 21-22). Зауважимо, що в Посланні до Римлян 8:19-22 говориться, що всі творіння з нетерпінням чекають цього часу! Важливо також відзначити, що Христос прийшов, щоб померти за все людство, і що Він помер лише один раз (Євреям 7:27; 9:26-28;10:10).

Якщо все творіння страждає від прокляття, то це стосується і будь-якого позаземного життя. Якщо, заради підтримання дискусії, ми припустимо, що існують морально відповідальні істоти на інших планетах, то вони також страждають, і якщо не зараз, то коли-небудь вони, безумовно, постраждають, «коли небо з гуркотом пройде, а розпечені стихії розплавляться» (2 Петра 3:10). Якщо вони не згрішили, то з боку Бога було б несправедливо карати їх, але якщо вони згрішили, а Христос помер лише один раз на Землі, то вони залишаються у своїх гріхах, а це також суперечить характеру Бога (2 Петра 3:9). Це ставить нас перед нерозв’язним парадоксом – тільки якщо, звичайно, жодних істот поза Землею не існує.

Як щодо форм життя на інших планетах, які не є морально-інтелектуальними істотами? Чи можуть водорості або навіть собаки і коти існували на невідомій планеті? Припустимо, що так, і це не суперечить біблійним текстам. Але, безумовно, проблематичною виявиться спроба відповісти на такі питання, як: «Оскільки все створіння страждає, то що мав Бог на меті, створюючи на віддалених планетах істот, які страждають?»

На завершення слід відзначити, що Біблія не дає нам жодних підстав вважати, що в інших частинах Всесвіту існує життя. Точніше, Біблія дає нам декілька ключових причин, чому цього бути не може. Так, трапляється багато загадкових і незрозумілих речей, але не існує жодних підстав приписувати ці явища інопланетянам, прибульцям чи НЛО. Якщо і є причини цих певних подій, то вони, цілком імовірно, носять духовний характер, а точніше – мають демонічне походження.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


18.06.2014 2276 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

16.07.2019
Люся Грибик

Рік за роком, рік за роком і юна співачка з Івано-Франківська потрапила на велику сцену популярного шоу. 

592
11.07.2019

Зіновія Андрійовича у Надвірній знають багато років. Номер його мобільного — ніколи не був для мешканців загадкою, а двері його кабінету може вільно відчинити.

426
11.07.2019
Наталія Кушніренко

Андрій Іванчук - кандидат до Верховної Ради України по 88 виборчому округу, який охоплює Коломийський і Городенківський райони. Самовисуванець, 46 років.

588 1
10.07.2019

Володимир Зеленський назвав ймовірного очільника Івано-Франківської ОДА. Цю посаду може отримати чинний директор Бурштинської ТЕС Денис Шмигаль.

7178 1
10.07.2019

Говоримо з Оксаною Савчук про депутатську діяльність, нову якість політики і навіщо у парламенті представник від Франківська.

547
09.07.2019
Марія Лутчин

«Паттерн» – український кінотрилер з драматичним і динамічним сюжетом. Тут і гламур, і бійки, і погоні, і вбивство, і невидимі впливи таємних режисерів, і любов, яка перемагає.

1172

Наше ставлення до поточних подій залежить від точки зору. Східні філософи казали про бачення з мишачої нори...

1068

Ця публікація - практикум на тему "що робити".

1946 1

Недавно відмічали, за різною психологією, свято Перемоги і День Пам'яті.

1265

Карлос Кастанеда свого часу зауважив важливість того соціального імпульсу, що йде від дрібних (а хтось скаже – “побутових”) тиранів.

1378
28.06.2019

У США група сенаторів і заступник голови комітету Сенату з розвідки провели секретні слухання.

977
20.06.2019

Перед катастрофою в Чорнобилі робочі атомної електростанції нібито помітили в небі над містом містичне створіння.

1418 2
19.06.2019

Президент США Дональд Трамп засумнівався в існуванні невпізнаних літаючих об'єктів (НЛО) усупереч заявам американських пілотів про літальні апарати невідомої приналежності.

734
12.07.2019

На парафії святих Апостолів Петра і Павла у селі Старуня Богородчанського району відсвяткували храмове свято.

842
04.07.2019

У храм Святих Кирила і Методія у Крихівцях привезуть мощі Святого Апостола Юди Тадея для привселюдного вшанування.

812
06.06.2019

До мудреця прийшов воїн і сказав: − Послухай, я вже немолодий, багато часу провів у боях, і знаю, що смерть може наздогнати мене...

1735 1
18.07.2019

Тіна Кароль радує фанатів відвертими знімками, залишивши в минулому образ скромниці.

1174
18.07.2019

Фіртка вирішила поцікавитися, наскільки товстим має бути гаманець абітурієнта, щоб сісти на студентську лаву у місцевих ВНЗ.

14155
15.07.2019

Фіртка повідомляла, що у квітні минулого року міністр інфраструктури України Володимир Омелян вніс у Кабмін подання про звільнення з посади голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка.

7688
14.07.2019

Пресслужба Тіни Кароль спростовує інформацію про виступ співачки в агітаційному концерті у Бахмуті.

1474