Невтішні новини
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 61 | Наступна> | В кінець>>
17/10/2017

Піонтковський: США мають намір конфіскувати трильйон доларів у оточення Путіна

Володимир Путін намагається показати своє "миролюбність" щодо України, щоб врятувати трильйон доларів російських олігархів і чиновників, який мають намір конфіскувати США. При цьому війська з Донбасу РФ навряд чи виведе при нинішньому главі Кремля, хоча його оточення і зрозуміє, що це потрібно робити.

10/10/2017

Хуго Салінас Прайс: Прогляд на перспективи золота

Картинки по запросу золото Перший крок, який може за якийсь час привести до відновлення золотого стандарту в усьому світі.

09/10/2017

Алесдер Маклауд: Світова криза вже скоро

Ми можемо приблизно визначити дату цього фінального акту: десь між серединою і кінцем 2018 року, максимум - початок 2019 року.

08/10/2017

Всі народи симпатизують своїй нечистій силі

Волкер начебто задоволений переговорами з Сурковим, які вирішили поки не розголошувати. Сурков висловив упевненість, що «в кінцевому підсумку результат буде, не сумніваємося». По-моєму, йому більше подобається сам процес.

27/09/2017

Джайант Бандарі: про сумну долю Третього світу і золоті акції

Ринки що розвиваються - не зовсім вірний термін. Підвести під це визначення можна лише Китай. Все інше третій світ був, є і назавжди залишиться третім світом, і майже всі країни третього світу, велика частина Африки, Близького Сходу, вся Південна Азія і велика частина Латинської Америки котяться назад в своє середньовічне минуле.

25/09/2017

Як суспільство стало холодним. Залежність від холодних інститутів

Уряди розв'язують війни, здійснюють геноцид, крадуть у народу. Уряди закладають фундамент несправедливого суспільства, спочатку створюючи ієрархію. Хтось приймає закони, а хтось повинен за ним жити.

20/09/2017

Як потужне, одноденне збільшення розміру федерального боргу США вплинуло на витрати на обслуговування боргу і срібні індексні фонди

В п'ятницю, 8 вересня, Казначейство США збільшило сумарний борг на цілих $318 млрд. Таким чином, загальний борг американського уряду виріс з $19.84 трлн. в четвер до $20.16 трлн. в п'ятницю.

17/09/2017

Ціна на золото: Сьогодні $1,300, а за п'ять років - $65,000 за унцію?

Кожен день на Лондонському позабіржовому золотому ринку торгується вражаючий еквіалент 6500 т золота. Для порівняння, у всій лондонській мережі сховищ знаходиться менше 7500 тон фізичного золото, що головно належить центральним банкам і індексим фондам.

11/09/2017

Алесдер Маклауд: Золото – переходячи Рубікон

Можна не сумніватися в тому, що без пропагандистської війни проти золота, очолюваної американськими фінансовими органами, без експансії незабезпеченого паперового золота, і без таємного втручання американського Валютного стабілізаційного фонду ціна золота, в виражена доларах, була б значно вищою.

09/09/2017

Сергій Караганов: Майбутній світовий порядок

Нав'язувати політичні системи, культурні та людські цінності Заходу стає все важче.  Тема мого виступу: "Що після" ліберального світового порядку? "

05/09/2017

Західні країни занадто часто підтримували клептократичний правлячий клас України - The American Interest

Західним країнам, і США зокрема, слід посилити тиск на українську владу, вимагаючи проведення реальних реформ і боротьби з корупцією. Інакше Україні загрожує сповзання до авторитарного режиму, як це сталося після Помаранчевої революції. Така думка в статті "Злий ворог України - як і раніше вона сама" для журналу The American Interest.

05/09/2017

Росія прямує в нікуди і тягне весь світ за собою - Newsweek

Росія ступила на шлях, який веде в нікуди. Влада в ній безмежна, законодавство - репресивне, реальної опозиції немає вже дуже давно.

01/09/2017

Катастрофа світових масштабів

Хлопцям не цікаво залицятися до дівчат, тому що "це дорого", "немає часу", "великий вибір", "і так нормально". Дівчатам не цікаві хлопці, оскільки в даний момент вони сконцентровані на фото в Інстаграм, будівництві кар'єри та іншої неважливої дурні...

23/08/2017

Чому еліти виграють боротьбу з готівкою?

У війни з готівкою є два основних напрямки. Перший - максимально ускладнити отримання та володіння готівкою. Другий - скасування банкнот великого номіналу.

20/08/2017

Судний день прийде ВЖЕ ЗАВТРА?

У Вашингтоні вибрали навчання. Вони стартують завтра, 21 серпня. У день найтривалішого в історії сонячного затемнення, яке зможуть, до речі, побачити тільки жителі США.

18/08/2017

Як правляча партія робить Польщу токсичною

Дії представників правлячої партії Польщі ПіС (Порядок і справедливість) повільно втягують країну в конфлікти з сусідами, руйнуючи базу для добросусідських відносин, що формувалася останні два десятиліття.

17/08/2017

Росія як обложена фортеця і Третя хвиля

Третя хвилі виникла недавно, з появою комп'ютерів, але швидко досягла масштабів цунамі. Її принципи - індивідуалізація, дестандартізація, децентралізація, деконцентрація - протилежні ідеології Другої хвилі.

17/08/2017

Жданов: «У чиїй сфері впливу буде перебувати Україна, той і буде диктувати умови на європейському ринку»

Про нинішній стан справ Росії на міжнародній арені під час дії санкцій, а також про їх вплив на українське питання кореспонденту інтернет-видання Новини України From-UA в ексклюзивному інтерв'ю розповів військовий і політичний експерт Олег Жданов.

14/08/2017

Реванш Ротшильдів: які сили стоять за перемогою Макрона і що чекати Україні

Париж не визнає російську анексію українського Криму - це перший позитивний результат президентських виборів у Франції, на яких здобув перемогу Еммануель Макрон.

10/08/2017

Чому всі залишили поза увагою неймовірну особливість криптовалюти

Картинки по запросу биткоинЄ одна дивна особливість криптовалюти, яку практично всі залишили поза увагою, включаючи самого Сатоши. Але вона існує, зачаївшись і повільно набираючи силу, як ураган, що спостерігається далеко в морі і неминуче наближається до берега.

04/08/2017

Алесдер Маклауд: Як дорогоцінні метали замінять паперові гроші

Крах світової банківської системи - це лише питання часу. Ті з нас, хто планує життя після цього, пора подумати, що могло б замінити систему часткових резервів та паперових грошей.

04/08/2017

Осадчук: Світ налаштовують на війну, або Пригоди ТрамПутіни

Картинки по запросу трам путінХто запізнився - той опозиція...

29/07/2017

Міхеіл Саакашвілі: Аваков і Порошенко просто поділили країну між собою

Більшу частину робочого часу в АП Порошенко на робочому місці вирішує свої бізнесові питання.

27/07/2017

Андреас Умланд: Клан Порошенка. Як перероджується олігархія

Найпотужніші з корупційних кланів охоплює широкий спектр соціальних інституцій, починаючи з міністерств, служб і партій, закінчуючи компаніями, медіа та громадськими організаціями.

26/07/2017

Тривожне майбутнє: біохакери, космічні гіди та клас "непотрібних"

Роботи, що працюють замість людей, — не фантастика, це вже відбувається, і це тільки початок. Що буде із зайвими людьми і суспільством загалом?

24/07/2017

Золото чи біткойни? І золото, і біткойни!

Останнім часом багато хто став замислюватися, а що краще: золото або біткойни? Люди відчувають, що над світовими банківськими системами нависла загроза, і починають шукати альтернативні варіанти.

23/07/2017

Георгій Почепцов: Далеке майбутнє, яке бачать військові, уряд і корпорації

sur223Ми не готові до майбутнього, тому що поки не готові ні до минулого, ні до сьогодення, які нас повністю поглинають. Ми не знаємо, що чекає нас там, майбутнє взагалі закрито таємницею за сімома печатками.

20/07/2017

Rzeczpospolita: Демографічний і економічний колапс зробить Україну безлюдною

Польські видання опублікувало статтю директора відділу стратегії Варшавського Інститут підприємництва та радника компаній польського оборонпрому Анджея Талагі, в якому він прогнозує не дуже райдужне майбутнє для України.

18/07/2017

Глобальні економічні тренди та Україна без майбутнього

Україна несумісна з майбутнім. Сировина більше не дозволить країні триматися на плаву, інвестиції не прийдуть, власних коштів не буде. Усі розумні люди виїдуть за кордон, звільнивши місце для неосвічених біженців з Африки.

18/07/2017

Уго Салінас Прайс: Гряде новітнє варваство

Масштабна грошова інфляція викличе масові соціальні потрясіння, які потягнуть за собою політичну революцію... Зберігати золото і срібло - це одна з найважливіших справ напередодні потрясінь Нового варварства. Вона не дає визначеності, але це розумна спроба підготуватися до майбутнього хоч з якимось інструментом для виживання.

17/07/2017

Що потрібно мати при собі на випадок війни. "Екстрена валізка"

Екстрений (надзвичайний) ’’чемоданчик’’ - це узагальнене визначення базового набору речей, необхідного кожній цивільній людині , що б вижити в будь-якій екстремальній ситуації.

17/07/2017

Даг Кейсі: Як ви можете збільшити свій капітал в 10, 20 и навіть 50 раз в майбутню золоту манію

Ціна золота повинна піднятися з її поточного рівня близько $ 1250 за унцію до $ 1500 ...$ 2000. ...$ 3000 і потім перевищити і ці показники.

06/07/2017

Домінік Рікарді: Я Росії через 10-20 років вже не бачу

Картинки по запросу развал россииРосія припинить своє існування як окреме державне і культурне утворення.

28/06/2017

Теодор Батлер: Найбільш недооцінений актив в світі

Порівняння відносних цін всіх інвестиційних активів - єдиний об'єктивний шлях знайти найбільш недооцінений з них. В даний момент по цій об'єктивній оцінці срібло являє собою найдешевший інвестиційний актив в світі.

26/06/2017

Білл Бонер: Зміни... Хочете ви того чи ні

Нас чекає чергова велика історія. Коли настануть справжні зміни, ніщо з того, що сьогодні ми вважаємо важливим, не буде мати особливого значення.

25/06/2017

Олександр Лежава: «Спогади про майбутнє»

Попереду цікаві часи, які самі розставлять по місцях, - що дійсно цінне в цьому світі, а що ні.

22/06/2017

Даг Кейсі про роботів та федеральний борг США

Картинки по запросу роботПроблема державного боргу не може бути вирішена великими доходами. Не важливо, скільки трильйонів ви їм (владі) даєте - вони витрачають ще більше. Така природа звіра.

20/06/2017

Технічний директор Google розписав майбутнє світу: прогноз до 2099 року

Картинки по запросу майбутнєТехнічний директор Google і відомий технологічний футуролог Рей Курцвейл виступив на початку цього року з черговою порцією прогнозів.

20/06/2017

«Ми просто відповіли ФСБ за їх підстави і підлості». Викриття «Шалтая-Болтая» - наслідок війни між ФСБ і ГРУ

В останні роки Головне розвідувальне управління (ГРУ) Генштабу РФ* терпить провал за провалом.

16/06/2017

Republic - Чий Путін? Кремлівська боротьба за четвертий термін загострюється

Борис Гризлов і Владислав Сурков формують альтернативний центр впливу. Чого вони хочуть?
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Самая свежая информация работа на нашем сайте.