Майбутнє залежить від кожного з нас

 

 

Не одні знущання витримали українці, не бажаючи ставати на коліна, від кримських ханів, польської шляхти. Запорозька Січ із мужніми, волелюбними козаками, котрих вели за собою Петро Сагайдачний, Іван Сірко, Северин Наливайко, Богдан Хмельницький, Петро Дорошенко.

 

Любов до власної свободи - одна з головних рис вдачі козаків. Для них була краще люта смерть, ніж ганебне рабство. На війні козак завжди відзначався мужністю, розумом, хитрістю, вмінням раптово напасти на ворога.

 

Ніколи не забуде Україна славних синів, які боролися за її волю. Їх величні імена збереглися в народних думах та піснях. Нащадки козаків пройшли страшними роками революції та громадянської війни. Вистояли у роки сталінських репресій, голодомору, примусової колективізації. Будуть жити у віках імена тих, хто віддав життя за перемогу тих, хто жорстоко розстріляний, убитий у роки війни, всіх тих, хто подарував нам мир.

 

24 серпня 1991 року багатовікова мрія українського народу про свободу стала дійсністю. Наш народ заслуговує на краще майбутнє, за яке заплатили українці дорогою ціною. Все це завдяки українським козакам, Тарасу Шевченку, Івану Франку, Лесі Українці, громадським діячам, замордованим у сталінських таборах. Настав час національного відродження, повернення з небуття прадавніх традицій, культури. Ми повинні продовжити те, що поколіннями накопичувалося й тепер передалось і нам, дітям України, нащадками славних козаків.

 

Справжніми українцями має право називатися лише той, хто не цурається своєї мови, культури, хто віддано любить рідний край і готовий віддати своє життя на його захист від ворогів. Нам треба навчитися наполегливо працювати на користь власної держави. Я вірю, що мою країну чекає світле майбутнє.

 

Україна мужньо вистояла Євромайдан, або, як ми вже звикли це називати, Революції гідності. Все починалося невинним рухом на підтримку євроінтеграції, а привело до революційних змін в українському суспільстві. Революція гідності, Небесна Сотня, загибель героїв АТО. Жертовність, незламність, сила духу… «Якщо не я, то хто ж це зробить?!» - ось так думають справжні герої. І роблять усе, аби на світі торжествувала правда. Останні події в Україні показали, що ми- не нація рабів. Ми- нація героїв. Героя можна знищити фізично, але він залишиться у наших серцях. Небесна Сотня дивиться на нас із небес, і ми не маємо права зрадити її.

 

Настав час діяти зараз, в цю хвилину життя. Наступної може не бути.

 

Лідія Величко, я учениця 11 класу


Кількість переглядів - 14734
15.06.2017 18:39
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Майбутнє залежить від кожного з нас
Ідеали
Моя мрія
Рожеві кити
Частіше говоріть компліменти
Анна Ярославна
«Океан Ельзи» як стан душі, або 5 маловідомих фактів про культові “океанські” пісні
Тарас Прохасько: «Майдан - це крок до впевненості у тому ,що ми, кожен з нас,на щось здатний»
Місто думає... Чи можна навчити українців не смітити?
Пригоди Спинозавра і Гігантозавра
Розплющ очі
Хто я після школи?
Казка про поросятко Чуню
Ілля Мєчников
Аксіомність
Шедеври, які … підіймають вгору
Україна — це супер. Україна — це ексклюзив!
Микола Сядристий - найкращий майстер мікромініатюри у світі (відео)
Українка, яка створила придумала геометричні малюнки на тканині (відео)
Не відкладайте життя на потім
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги